Napsat recenzi

Pozdní letní dovolená

Recenze hotelu Crystal Rocks Bungalows Famagusta *** (Kypr - Famagusta - Famagusta)

Hodnocení:
průměrně: 3,6/5
Vloženo:
Pobyt: září 2019
Přečteno: 104x
Recenze se líbila: 113 čtenářům
Fotografie: 9
Videa: 0
Komentáře: 0
 • zahrada zahrada
 • východ slunce východ slunce
 • vilová čtvrt vilová čtvrt
 • pláž pláž
 • pláž pláž
 • u bazénu u bazénu
 • východ slunce východ slunce
 • u bazénu u bazénu
 • celý areál celý areál

Po příjezdu do hotelu (asi v 02:00 hodin a po naskenování pasů) nás paní recepční vedla labyrintem chodníčků a ubytovala. Po vybalení kufrů a krátkém spánku jsme procházeli na snídani krásnou zahradou. První dojem byl velmi dobrý a vydržel po celou dobu dovolené.

Ubytování  průměrně (4/5)

Ubytování odpovídá počtu hvězdiček. Skromné, ale dostačující. Úklid probíhal na standardní úrovni.

Strava a stravování  průměrně (3,1/5)

Strava sice vcelku chutná,. ale stále se opakující jídla. Zeleniny a salátů bylo dostatek, ovoce kromě žlutých melounů žádné.

Vybavení, služby a personál hotelu  průměrně (3,6/5)

Vybavení hotelu a služby byly na dobré úrovni, personál hotelu ochotný.

Pláž a moře  průměrně (3,9/5)

Pláž menší s malým počtem lehátek, v polovině pobytu se jejich počet navýšil. Doporučuji obuv do vody. Moře fantastické, teplé a hlavně čisté. Prostě nemělo žádnou chybu.

Okolí hotelu  průměrně (2,9/5)

Vedle hotelu vilová čtvrt, jinak velký hotel asi 500-700m a 2 obchody asi přes 1000m. Návštěvu obchodu jsme si odpustili.

Celkový dojem  průměrně (3,6/5)

V hotelu byla většina Čechů a Slováků, přátelská atmosféra jako doma. Nenáročná dovolená, hlavně pro ty, co si chtějí odpočinout. Nikdo vás neotravoval s masážemi, prodejem tretek a nabídkou různých služeb, prostě klid. Komu nevadí stále se opakující strava, boj o lehátka na pláži, večery bez animačních programů, dovolenou vřele doporučuji.

Tento hotel bych doporučil(a) svým nejlepším kamarádům doporučuje 67
z 99 recenzentů

Hotel je vhodný pro:

 • Pro osoby toužící po klidu a odpočinku
 • Pro rodiny s dětmi

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.

« předchozí recenze hotelu další recenze hotelu »

Komentáře

Napište vlastní recenzi do tohoto hotelu

Umístění hotelu

Famagusta - nejlepší hotely

Obchodní podmínky

Provozovatel serveru www.recenze.cz, Zájezdy.cz, a.s. (dále jen Provozovatel), si vyhrazuje právo odstranit fotografie, obrázky, výrazy, slova či příspěvky, které odporují dobrým mravům (např. obsahují vulgární výrazy, nadávky, rasistické, xenofobní či šovinistické narážky, u fotografií či obrázků pak takové, které jakkoli souvisejí s pornografií), porušují platné zákony ČR, poškozují dobré jméno Provozovatele, jeho obchodních partnerů nebo některého z uživatelů tohoto serveru, dále textové i obrazové příspěvky obsahující nabídky komerčního charakteru či jinak zneužívající možnosti propagace. Provozovatel si dále vyhrazuje právo nezobrazovat jména a příjmení uváděných osob, názvy cestovních kanceláří a cestovních agentur. Děkujeme za pochopení.

Provozovatel nenese žádnou odpovědnost za obsah či pravdivost recenzí. Autor recenze garantuje Provozovateli, že má práva ke zveřejnění jakýchkoliv obrázků či fotografií, které k recenzi přidal a zároveň tímto uděluje souhlas Provozovateli k jejich zveřejnění na internetu a využití v reklamních a propagačních materiálech.

Souhlasem s "Podmínkami vložení recenze hotelu" dává autor recenze rovněž souhlas se zařazením svého jména, příjmení a e-mailové adresy do zákaznického systému Provozovatele (čl. X Obchodních podmínek https://www.zajezdy.cz/informace/obchodni-podminky/), pakliže ještě není jeho zákazníkem.

Provozovatel prohlašuje, že chrání osobní údaje svých zákazníků, které v souvislosti se svou činností získá, a zaručuje jejich plnou ochranu v rámci těchto podmínek a platných právních předpisů.

Zájezdy.cz, a.s.

Podrobné hledání