Napsat recenzi

HanaK.

Recenze hotelu Crystal Rocks Bungalows Famagusta *** (Kypr - Famagusta - Famagusta)

Hodnocení:
průměrně: 3,6/5
Vloženo:
Pobyt: říjen 2019
Přečteno: 71x
Recenze se líbila: 187 čtenářům
Fotografie: 0
Videa: 0
Komentáře: 0

Naprosto skvělá dovolená. Užili jsme si klid a pohodu, dobré jídlo. Byli jsme rádi za malý komplex bungalovu, nejsme zastánci velkých hotelů , proto jsme si opravdu užili téměř rodinnou atmosféru . Jediným mínusem bylo, že jsme si zaplatili 7 noci a 8 dnů a dovolená byla fakticky o jeden den kratší. I tak skvělý zážitek.

Ubytování  průměrně (4/5)

Bez jediné připomínky

Strava a stravování  průměrně (3,1/5)

Jídlo občas plané, nedochucené. Výběr byl dostačující. Chybí více ovoce .

Vybavení, služby a personál hotelu  průměrně (3,6/5)

Skvělý personál, s jakýmkoliv přáním vyšli vstříc

Pláž a moře  průměrně (3,9/5)

malá pláž, ale skvělá. Žádní prodejci ručníku , což bylo fantastické

Okolí hotelu  průměrně (2,9/5)

Naprosto úžasné, lepší místo dovolené jsme nezažili.

Celkový dojem  průměrně (3,6/5)

Podle popisu v nabídce dovolené skutečnost neodpovídá. Je daleko lepší, nevím, co víc bychom si mohli přát a není vyloučeno, že se zde ještě někdy vypravíme.

Tento hotel bych doporučil(a) svým nejlepším kamarádům doporučuje 67
z 99 recenzentů

Hotel je vhodný pro:

  • Pro osoby toužící po klidu a odpočinku
  • Pro všechny věkové kategorie
  • Pro starší a méně pohyblivé osoby
  • Pro zamilované a manželské páry
  • Pro rodiny s dětmi
  • Pro mládež

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.

« předchozí recenze hotelu

Komentáře

Napište vlastní recenzi do tohoto hotelu

Umístění hotelu

Famagusta - nejlepší hotely

Obchodní podmínky

Provozovatel serveru www.recenze.cz, Zájezdy.cz, a.s. (dále jen Provozovatel), si vyhrazuje právo odstranit fotografie, obrázky, výrazy, slova či příspěvky, které odporují dobrým mravům (např. obsahují vulgární výrazy, nadávky, rasistické, xenofobní či šovinistické narážky, u fotografií či obrázků pak takové, které jakkoli souvisejí s pornografií), porušují platné zákony ČR, poškozují dobré jméno Provozovatele, jeho obchodních partnerů nebo některého z uživatelů tohoto serveru, dále textové i obrazové příspěvky obsahující nabídky komerčního charakteru či jinak zneužívající možnosti propagace. Provozovatel si dále vyhrazuje právo nezobrazovat jména a příjmení uváděných osob, názvy cestovních kanceláří a cestovních agentur. Děkujeme za pochopení.

Provozovatel nenese žádnou odpovědnost za obsah či pravdivost recenzí. Autor recenze garantuje Provozovateli, že má práva ke zveřejnění jakýchkoliv obrázků či fotografií, které k recenzi přidal a zároveň tímto uděluje souhlas Provozovateli k jejich zveřejnění na internetu a využití v reklamních a propagačních materiálech.

Souhlasem s "Podmínkami vložení recenze hotelu" dává autor recenze rovněž souhlas se zařazením svého jména, příjmení a e-mailové adresy do zákaznického systému Provozovatele (čl. X Obchodních podmínek https://www.zajezdy.cz/informace/obchodni-podminky/), pakliže ještě není jeho zákazníkem.

Provozovatel prohlašuje, že chrání osobní údaje svých zákazníků, které v souvislosti se svou činností získá, a zaručuje jejich plnou ochranu v rámci těchto podmínek a platných právních předpisů.

Zájezdy.cz, a.s.

Podrobné hledání