Napsat recenzi

Celkem pohoda

Recenze hotelu Crystal Rocks Bungalows Famagusta *** (Kypr - Famagusta - Famagusta)

Hodnocení:
průměrně: 3,6/5
Vloženo:
Pobyt: září 2019
Přečteno: 79x
Recenze se líbila: 183 čtenářům
Fotografie: 7
Videa: 0
Komentáře: 0
  • východ slunce - z hotelu východ slunce - z hotelu
  • bazén pro děti bazén pro děti
  • hotelová pláž ráno hotelová pláž ráno
  • naše ubytování naše ubytování
  • hotelový bazén hotelový bazén
  • hlavní budova hotelu hlavní budova hotelu
  • hotelová pláž hotelová pláž

Rozhodnutí na poslední chvíli, manželka byla 6.8.2019 na operaci žlučníku. Ano, hotelový komplex měl již něco za sebou, ale ubytování bylo velmi dobré, strašná výhoda byla pláž přímo u hotelu. Jídlo dietní, vše spíš dušené, na vodě, výhoda pro manželku, sádlo prostě neznají, zákusky dobré, netučné - hodnotila manželka. Jediná výtka by byla ohledně ovoce, byl jen žlutý meloun a poslední dny 2x mandarinky. Hrozny v nedalekém obchodě velmi dobré. Takže raději přidat u hoteliéra 10 EUR na ceně, ale s větším výběrem ovoce, chuť zralého je nesrovnatelně lepší než to z dovozu. Zeleniny bylo dost, chutná. Oceňuji , že pitná voda byla k dispozici celý den, bar s velmi dobrou obsluhou. Na 3 hvězdičky velmi dobré. Vždy se najde něco, co zlepšovat, ale opravdu spokojenost. A velmi kvalitní servis od delegátek cestovky, velmi dobře připravené na výlety, včetně konkurence z Afrodité ? .A mohl jsem porovnat s luxusní residencí Concord, Noemova archa, Artemis. Tak služby sice na vyšší úrovni, ale široko daleko nic. Tady je to v obydlené zóně. Pro normální rodinu s dětmi myslím, že to nemá chybu, i skluzavka a tobogány v provozu, pozvolné moře, teplá voda. Jediná výtka byla v tom, že jsme byli v podstatě o den méně. Přijeli jsme do hotelu v 18.oo v neděli a odjížděli na letiště v 01.00 také v neděli.

Ubytování  průměrně (4/5)

na tříhvězdičkový hotel velmi dobré

Strava a stravování  průměrně (3,1/5)

standardní, chybělo víc ovoce, byl jen žlutý meloun a pak 2x mandarinky

Vybavení, služby a personál hotelu  průměrně (3,6/5)

hotel již má něco za sebou, ale udržovaný, květiny a zeleň perfektní. bazén dobrý, úroděti výborný, personál dobrý

Pláž a moře  průměrně (3,9/5)

Pláž písčitě-kamenitá, pozvolný vstup do moře, perfektní, že je to přímo pár metrů od hotelu

Okolí hotelu  průměrně (2,9/5)

Je to v zabydlené oblasti, je možné se projít kolem vilek, do obchodu cca 10 minut cesty

Celkový dojem  průměrně (3,6/5)

Celkový dojem až na to, že jsme byli prakticky o jeden den ošizeni je velmi dobrý, Výlety velmi dobře organizované, velmi dobrý výklad delegátek,

Tento hotel bych doporučil(a) svým nejlepším kamarádům doporučuje 67
z 99 recenzentů

Hotel je vhodný pro:

  • Pro všechny věkové kategorie

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.

« předchozí recenze hotelu další recenze hotelu »

Komentáře

Napište vlastní recenzi do tohoto hotelu

Umístění hotelu

Famagusta - nejlepší hotely

Obchodní podmínky

Provozovatel serveru www.recenze.cz, Zájezdy.cz, a.s. (dále jen Provozovatel), si vyhrazuje právo odstranit fotografie, obrázky, výrazy, slova či příspěvky, které odporují dobrým mravům (např. obsahují vulgární výrazy, nadávky, rasistické, xenofobní či šovinistické narážky, u fotografií či obrázků pak takové, které jakkoli souvisejí s pornografií), porušují platné zákony ČR, poškozují dobré jméno Provozovatele, jeho obchodních partnerů nebo některého z uživatelů tohoto serveru, dále textové i obrazové příspěvky obsahující nabídky komerčního charakteru či jinak zneužívající možnosti propagace. Provozovatel si dále vyhrazuje právo nezobrazovat jména a příjmení uváděných osob, názvy cestovních kanceláří a cestovních agentur. Děkujeme za pochopení.

Provozovatel nenese žádnou odpovědnost za obsah či pravdivost recenzí. Autor recenze garantuje Provozovateli, že má práva ke zveřejnění jakýchkoliv obrázků či fotografií, které k recenzi přidal a zároveň tímto uděluje souhlas Provozovateli k jejich zveřejnění na internetu a využití v reklamních a propagačních materiálech.

Souhlasem s "Podmínkami vložení recenze hotelu" dává autor recenze rovněž souhlas se zařazením svého jména, příjmení a e-mailové adresy do zákaznického systému Provozovatele (čl. X Obchodních podmínek https://www.zajezdy.cz/informace/obchodni-podminky/), pakliže ještě není jeho zákazníkem.

Provozovatel prohlašuje, že chrání osobní údaje svých zákazníků, které v souvislosti se svou činností získá, a zaručuje jejich plnou ochranu v rámci těchto podmínek a platných právních předpisů.

Zájezdy.cz, a.s.

Podrobné hledání