Napsat recenzi

Nevěřte všemu, co se píše

Recenze hotelu Crystal Rocks Bungalows Famagusta *** (Kypr - Famagusta - Famagusta)

Hodnocení:
průměrně: 3,6/5
Vloženo:
Pobyt: září 2019
Přečteno: 111x
Recenze se líbila: 205 čtenářům
Fotografie: 0
Videa: 0
Komentáře: 0

Obávám se, že všichni, kteří dali tomuto hotelu nižší známku než 7,5 jsou buď rozmazlení nebo navedení konkurencí. Alespoň na tom jsme se shodli s ostatními hosty.

Ubytování  průměrně (4/5)

Samostatné jednotky uprostřed nádherné zeleně, která je vzorně udržovaná, kvetoucí stromy a keře, to vše navozuje pocit ráje.

Strava a stravování  průměrně (3,1/5)

Vždy chutné jídlo, někdy možná skromnější, ale vždy pestrý výběr. Kdo si nedával pokaždé na talíř všechno, měl pestrou stravu, bohatou na zeleninu. I masožrouti si mohli přijít na své.

Snad jen ovoce bylo jednotvárné- vždy jen žlutý meloun, ale v dostatečném množství. Sýry a jogurty vždy doplňovaly jídelníček. A především výborné polévky - i na snídani.

Vybavení, služby a personál hotelu  průměrně (3,6/5)

Kdo není zvyklý spát ve dvou pod jedním prostěradlem,mohl požádat o další. Denně vzorně uklizeno a vynesené koše. Takže kdo nemůže pochopit odlišnost kanalizačního potrubí, si nemohl stěžovat na nějaký zápach. Personál ochotný, usměvavý.Možnost využití hotelového taxi na cestu do Famagusty je dobrý nápad. Na závěr nám začala kapat klimatizace, ale odjeli jsme dřív, než jsme si mohli postěžovat. A nebylo to nic velkého.

Hotelový bazén se spoustou lehátek jen pár kroků od moře, bazén s tobogány a skluzavkami pro děti, dětské koutky umístěné tak, že nemohli rušit ani nevrlé starce. Prostě pohoda. Malá nepříjemnost při pronajmutí auta ( v mírně desolátním stavu za předraženou cenu a malá variabilost v délce výpůjčky - dost se hřeší na fakt, že v okolí jiná půjčovna není) ale nemohla celkový dojem pokazit.

Pláž a moře  průměrně (3,9/5)

Pláž jen několik kroků od hotelu, vzhledem k umístění hotelu naprosto soukromá, čistá, udržovaná, s dostatkem lehátek i slunečníků. Voda v moři průhledná, ráno jak zrcadlo, odpoledne lehčí vlny, které tak krásně houpají. Teplota vody - to se nedá popsat! Chladila jen brzy ráno při východu slunce, nebo večer za tmy. Vstup pozvolný, písčitý, místy kameny. Jde to i bez bot.

Okolí hotelu  průměrně (2,9/5)

V okolí nic není a není důvod nikam chodit. Výlety jsme nevyužili, jen jsme si udělali pěší vycházku na Salamis.

Celkový dojem  průměrně (3,6/5)

Nádherný pobyt u moře s možností poznání velké části Severního Kypru. Prostě pohoda!

Tento hotel bych doporučil(a) svým nejlepším kamarádům doporučuje 67
z 99 recenzentů

Hotel je vhodný pro:

  • Pro zamilované a manželské páry
  • Pro osoby toužící po klidu a odpočinku
  • Pro starší a méně pohyblivé osoby
  • Pro rodiny s dětmi
  • Pro všechny věkové kategorie

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.

« předchozí recenze hotelu další recenze hotelu »

Komentáře

Napište vlastní recenzi do tohoto hotelu

Umístění hotelu

Famagusta - nejlepší hotely

Top nabídky dovolené

Obchodní podmínky

Provozovatel serveru www.recenze.cz, Zájezdy.cz, a.s. (dále jen Provozovatel), si vyhrazuje právo odstranit fotografie, obrázky, výrazy, slova či příspěvky, které odporují dobrým mravům (např. obsahují vulgární výrazy, nadávky, rasistické, xenofobní či šovinistické narážky, u fotografií či obrázků pak takové, které jakkoli souvisejí s pornografií), porušují platné zákony ČR, poškozují dobré jméno Provozovatele, jeho obchodních partnerů nebo některého z uživatelů tohoto serveru, dále textové i obrazové příspěvky obsahující nabídky komerčního charakteru či jinak zneužívající možnosti propagace. Provozovatel si dále vyhrazuje právo nezobrazovat jména a příjmení uváděných osob, názvy cestovních kanceláří a cestovních agentur. Děkujeme za pochopení.

Provozovatel nenese žádnou odpovědnost za obsah či pravdivost recenzí. Autor recenze garantuje Provozovateli, že má práva ke zveřejnění jakýchkoliv obrázků či fotografií, které k recenzi přidal a zároveň tímto uděluje souhlas Provozovateli k jejich zveřejnění na internetu a využití v reklamních a propagačních materiálech.

Souhlasem s "Podmínkami vložení recenze hotelu" dává autor recenze rovněž souhlas se zařazením svého jména, příjmení a e-mailové adresy do zákaznického systému Provozovatele (čl. X Obchodních podmínek https://www.zajezdy.cz/informace/obchodni-podminky/), pakliže ještě není jeho zákazníkem.

Provozovatel prohlašuje, že chrání osobní údaje svých zákazníků, které v souvislosti se svou činností získá, a zaručuje jejich plnou ochranu v rámci těchto podmínek a platných právních předpisů.

Zájezdy.cz, a.s.

Podrobné hledání