Napsat recenzi

Šok

Recenze hotelu Hotel Skanes Family Club **** (Tunisko - Monastir - Skanes Monastir)

Hodnocení:
průměrně: 4,6/5
Vloženo:
Pobyt: srpen 2015
Přečteno: 608x
Recenze se líbila: 289 čtenářům
Fotografie: 0
Videa: 0
Komentáře: 0

Hotel plný nekultivovaných ne-evropanů.

Bohužel nejspíš nejenom tento resort nyní nemá původní zahraniční klientelu a zachraňuje co se dá. Takže hotel je z 90% obsazen Araby atd., což působí velmi rozpačité dojmy Evropanům, kteří nejsou zvyklí na koupající se ošátkované ženy v dlouhých hábitech a jejich necivilizovaný projev, jako je vyměšování exkrementů do bazénu, což 2x personál řešil výlovem a nasazením chemie, jednou vypuštěním bazénu. Tuto recenzi píšu po třech dnech pobytu, do bazénu již najdeme!

Ubytování  průměrně (4,6/5)

Hotel čistý, trochu rozlehlý, ale celkově spokojenost.

Strava a stravování  průměrně (4,8/5)

Strava výborná, pro děti i řízky, denně bramborová kaše, mnoho ovoce, zeleniny, výběr opravdu pestrý.

Na snídaně, obědy a večeře musíme nyní chodit včas, než místní, neboť jejich stolování je pro silné žaludky.

Vybavení, služby a personál hotelu  průměrně (4,8/5)

Personál milý, usměvavý a ochotný.

Pláž a moře  průměrně (4,4/5)

Jen pozor na meduzy.

Okolí hotelu  průměrně (3,4/5)

Nemohu posoudit.

Celkový dojem  průměrně (4,6/5)

Nyní bohužel nedoporučuji, snad se situace v zemi uklidní a opět se vrátí zahraniční klientela, nyní místní způsobují rozpaky. I když nejsou hluční, jen nekultivovaní.

Tento hotel nedoporučuji doporučuje 14
z 16 recenzentů

Hotel je vhodný pro:

  • Pro rodiny s dětmi
  • Pro mládež
  • Pro všechny věkové kategorie

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.

« předchozí recenze hotelu další recenze hotelu »

Komentáře

Napište vlastní recenzi do tohoto hotelu

Monastir - nejlepší hotely

Obchodní podmínky

Provozovatel serveru www.recenze.cz, Zájezdy.cz, a.s. (dále jen Provozovatel), si vyhrazuje právo odstranit fotografie, obrázky, výrazy, slova či příspěvky, které odporují dobrým mravům (např. obsahují vulgární výrazy, nadávky, rasistické, xenofobní či šovinistické narážky, u fotografií či obrázků pak takové, které jakkoli souvisejí s pornografií), porušují platné zákony ČR, poškozují dobré jméno Provozovatele, jeho obchodních partnerů nebo některého z uživatelů tohoto serveru, dále textové i obrazové příspěvky obsahující nabídky komerčního charakteru či jinak zneužívající možnosti propagace. Provozovatel si dále vyhrazuje právo nezobrazovat jména a příjmení uváděných osob, názvy cestovních kanceláří a cestovních agentur. Děkujeme za pochopení.

Provozovatel nenese žádnou odpovědnost za obsah či pravdivost recenzí. Autor recenze garantuje Provozovateli, že má práva ke zveřejnění jakýchkoliv obrázků či fotografií, které k recenzi přidal a zároveň tímto uděluje souhlas Provozovateli k jejich zveřejnění na internetu a využití v reklamních a propagačních materiálech.

Souhlasem s "Podmínkami vložení recenze hotelu" dává autor recenze rovněž souhlas se zařazením svého jména, příjmení a e-mailové adresy do zákaznického systému Provozovatele (čl. X Obchodních podmínek https://www.zajezdy.cz/informace/obchodni-podminky/), pakliže ještě není jeho zákazníkem.

Provozovatel prohlašuje, že chrání osobní údaje svých zákazníků, které v souvislosti se svou činností získá, a zaručuje jejich plnou ochranu v rámci těchto podmínek a platných právních předpisů.

Zájezdy.cz, a.s.

Podrobné hledání