Napsat recenzi

Dovolená v říjnu

Recenze hotelu Hotel Skanes Family Club **** (Tunisko - Monastir - Skanes Monastir)

Hodnocení:
průměrně: 4,6/5
Vloženo:
Pobyt: říjen 2018
Přečteno: 130x
Recenze se líbila: 94 čtenářům
Fotografie: 0
Videa: 0
Komentáře: 0

Dovolená v hotelu Magic byla fajn. Bohužel nám úplně nevyšlo počasí, navíc jsme dorazili po velké bouři, takže moře vyplavilo na pláž obrovské množství odpadků (igelitové pytle, PET lahve, alobal apod.) a první dva dny se tak v moři nedalo koupat. Průběžně byla pláž uklízena a poslední den dovolené už byla pláž i moře opravdu čisté.

Jídlo v hotelu bylo výborné a bylo ho hodně, personál velmi příjemný a milý, pokoj byl prostorný a každý den uklizený - měli jsme pokoj jako mezonet - na patro. Bazény čisté, všude jsou k dispozici lehátka. Ubytování opravdu nemělo chybu.

Ale v podvečerních hodinách se začali objevovat komáři, kterých bylo poměrně hodně, až jsme často zabalili pobyt u bazénu a šli na pokoj.

Ubytování  průměrně (4,6/5)

Výborné, nemělo chybu.

Strava a stravování  průměrně (4,8/5)

Vybavení, služby a personál hotelu  průměrně (4,8/5)

Milý a ochotný personál,

Pláž a moře  průměrně (4,4/5)

Okolí hotelu  průměrně (3,4/5)

Celkový dojem  průměrně (4,6/5)

Spokojenost, až na komplikace způsobené počasím.

Tento hotel bych doporučil(a) svým nejlepším kamarádům doporučuje 14
z 16 recenzentů

Hotel je vhodný pro:

  • Pro všechny věkové kategorie

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.

« předchozí recenze hotelu další recenze hotelu »

Komentáře

Napište vlastní recenzi do tohoto hotelu

Monastir - nejlepší hotely

Obchodní podmínky

Provozovatel serveru www.recenze.cz, Zájezdy.cz, a.s. (dále jen Provozovatel), si vyhrazuje právo odstranit fotografie, obrázky, výrazy, slova či příspěvky, které odporují dobrým mravům (např. obsahují vulgární výrazy, nadávky, rasistické, xenofobní či šovinistické narážky, u fotografií či obrázků pak takové, které jakkoli souvisejí s pornografií), porušují platné zákony ČR, poškozují dobré jméno Provozovatele, jeho obchodních partnerů nebo některého z uživatelů tohoto serveru, dále textové i obrazové příspěvky obsahující nabídky komerčního charakteru či jinak zneužívající možnosti propagace. Provozovatel si dále vyhrazuje právo nezobrazovat jména a příjmení uváděných osob, názvy cestovních kanceláří a cestovních agentur. Děkujeme za pochopení.

Provozovatel nenese žádnou odpovědnost za obsah či pravdivost recenzí. Autor recenze garantuje Provozovateli, že má práva ke zveřejnění jakýchkoliv obrázků či fotografií, které k recenzi přidal a zároveň tímto uděluje souhlas Provozovateli k jejich zveřejnění na internetu a využití v reklamních a propagačních materiálech.

Souhlasem s "Podmínkami vložení recenze hotelu" dává autor recenze rovněž souhlas se zařazením svého jména, příjmení a e-mailové adresy do zákaznického systému Provozovatele (čl. X Obchodních podmínek https://www.zajezdy.cz/informace/obchodni-podminky/), pakliže ještě není jeho zákazníkem.

Provozovatel prohlašuje, že chrání osobní údaje svých zákazníků, které v souvislosti se svou činností získá, a zaručuje jejich plnou ochranu v rámci těchto podmínek a platných právních předpisů.

Zájezdy.cz, a.s.

Podrobné hledání