Napsat recenzi

Skvělá dovolená

Recenze hotelu Hotel Skanes Family Club **** (Tunisko - Monastir - Skanes Monastir)

Hodnocení:
průměrně: 4,6/5
Vloženo:
Pobyt: říjen 2018
Přečteno: 250x
Recenze se líbila: 101 čtenářům
Fotografie: 6
Videa: 0
Komentáře: 0

S pobytem jsme byli velice spokojeni. Sice byla ještě sezóna, ale lidi už moc nebylo. Takže jsme měli bazén a tobogany dost často sami pro sebe. Také byl skvělý český dětský klub, kam se děti rády vracely. Hned bychom jeli znovu.

Ubytování  průměrně (4,6/5)

Krásný prostorny rodinný pokoj s dvěmi balkóny. Druhá mistnost byla do patra a klimatizace tam moc nestihala. Ale v noci na vyspani zcela dostačující.

Strava a stravování  průměrně (4,8/5)

Jidlo výborné, velký výběr. Za našeho pobytu již neotvirali dětský bar s dětskými jidly. Pro malé návštěvníky už moc velký výběr nebyl. Dětem to samozřejmě nevadilo, na spagetach, pizze a hranolkach prežívaly velice rádi.

Vybavení, služby a personál hotelu  průměrně (4,8/5)

Všichni usměvaví, milí a ochotní. Samozřejmě s očekáváním spropitneho :)

Pokoje uklizene, v restauraci velice vstřícná obsluha.

Pláž a moře  průměrně (4,4/5)

Moře krásně, viditelnost í ve větší hloubce. Když bouřka vyplavila řasy, zaměstnanci hned ráno vše odvezli náklaďákem.

Na pláži mohli mít více lehatek. Nejednou se nám stalo, že jsme si neměli kam sednout.

Okolí hotelu  průměrně (3,4/5)

Přímé okolí areálu hezké, upravené.

Celkový dojem  průměrně (4,6/5)

Az na male drobnosti byko vsechno super.

Tento hotel bych doporučil(a) svým nejlepším kamarádům doporučuje 14
z 16 recenzentů

Hotel je vhodný pro:

  • Pro rodiny s dětmi
  • Pro zamilované a manželské páry
  • Pro mládež
  • Pro všechny věkové kategorie
  • Pro obchodníky

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.

« předchozí recenze hotelu

Komentáře

Napište vlastní recenzi do tohoto hotelu

Monastir - nejlepší hotely

Obchodní podmínky

Provozovatel serveru www.recenze.cz, Zájezdy.cz, a.s. (dále jen Provozovatel), si vyhrazuje právo odstranit fotografie, obrázky, výrazy, slova či příspěvky, které odporují dobrým mravům (např. obsahují vulgární výrazy, nadávky, rasistické, xenofobní či šovinistické narážky, u fotografií či obrázků pak takové, které jakkoli souvisejí s pornografií), porušují platné zákony ČR, poškozují dobré jméno Provozovatele, jeho obchodních partnerů nebo některého z uživatelů tohoto serveru, dále textové i obrazové příspěvky obsahující nabídky komerčního charakteru či jinak zneužívající možnosti propagace. Provozovatel si dále vyhrazuje právo nezobrazovat jména a příjmení uváděných osob, názvy cestovních kanceláří a cestovních agentur. Děkujeme za pochopení.

Provozovatel nenese žádnou odpovědnost za obsah či pravdivost recenzí. Autor recenze garantuje Provozovateli, že má práva ke zveřejnění jakýchkoliv obrázků či fotografií, které k recenzi přidal a zároveň tímto uděluje souhlas Provozovateli k jejich zveřejnění na internetu a využití v reklamních a propagačních materiálech.

Souhlasem s "Podmínkami vložení recenze hotelu" dává autor recenze rovněž souhlas se zařazením svého jména, příjmení a e-mailové adresy do zákaznického systému Provozovatele (čl. X Obchodních podmínek https://www.zajezdy.cz/informace/obchodni-podminky/), pakliže ještě není jeho zákazníkem.

Provozovatel prohlašuje, že chrání osobní údaje svých zákazníků, které v souvislosti se svou činností získá, a zaručuje jejich plnou ochranu v rámci těchto podmínek a platných právních předpisů.

Zájezdy.cz, a.s.

Podrobné hledání