Napsat recenzi

UŽ NEEE!!!!!!!

Recenze hotelu Hotel Borgo di Fiuzzi Resort & Spa **** (Itálie - Kalábrie - Praia a Mare)

Hodnocení:
průměrně: 2,2/5
Vloženo:
Pobyt: září 2015
Přečteno: 655x
Recenze se líbila: 259 čtenářům
Fotografie: 0
Videa: 0
Komentáře: 0

V CK moc mluví.My ale dopadli ještě celkem dobře.Dát za tuto dovolenou 24000kč/os,jak někteří co tam byli s náma,tak asi zanevřu na cestovky.Měli jsme lightinclusive,v cestovce nás prodejce ujišťoval,že je to téměř stejné jako all.Bar na pláži??Nebyl!!Nedostali jsme ani kafe.....

Ubytování  průměrně (3,3/5)

Byli jsme ubytováni ve family pokojích,takže každý kdo si už tohle zažil,by nechtěl znovu absolvovat.Vedle v pokoji bydleli sice češi,ale pán byl šílený pruďas a večně sekýroval svou ženu.No a jestli tam pojedete doporučuji si vzít nějaké navigační zařízení jak se dostat z hotelu ven nebo naopak......

Strava a stravování  průměrně (2,2/5)

Když jsme dojeli,hotel byl téměř prázdny.Ovšem v pátek dojelo snad tisíc Italů s rodinama.Něco příšerného!!!!!!!!Jídlo nebylo moc dobré,nepestré,málo zeleniny.Snídaně i když to byla vaječina nebo slanina,párky-vše studené.Ani jeden den nebylo nic teplé.Žádné dezerty,až když odjeli italové,v porovnání s jinými zkušenostmi,si toto dovolím tvrdit.A když dostanete na oběd kostku lasagni o velikosti 5*5cm a kuchař Vám řekne,že už nedostanete víc?To není normální.Chodili jsme se dojídat pizzou vedle do restaurace v kempu.Jen podotýkám,že nejsme Ti lidé co by se zbytečně přejídali.

Vybavení, služby a personál hotelu  průměrně (2,3/5)

Na recepci ok.V jídelně to bylo horší.Ještě že tam byli číšníci dva češi.Jediného koho chválím byl pravděpodobně pan Vrchní.

Pláž a moře  průměrně (4/5)

Tak to jediné bylo krásné.Aspoň to.

Okolí hotelu  průměrně (2,7/5)

když opomenu směr do města,tak to ještě ušlo,ale když jsme si šli obhlédnout druhou stranu,to bylo něco.Všude nepořádek-po zemi se válelo naprosto vše od dětských plen po rozbite sklo.Neupravená zeleň,chodníky,na zdech poloodpadlé plakáty.....

Celkový dojem  průměrně (2,2/5)

Maximálně si můžu odtrhnout,že jsem tam byla,ale Itálie mne moc zklamala......

Tento hotel nedoporučuji doporučuje 0
z 6 recenzentů

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.

« předchozí recenze hotelu další recenze hotelu »

Komentáře

Napište vlastní recenzi do tohoto hotelu

Umístění hotelu

Kalábrie - nejlepší hotely

Top nabídky dovolené

Obchodní podmínky

Provozovatel serveru www.recenze.cz, Zájezdy.cz, a.s. (dále jen Provozovatel), si vyhrazuje právo odstranit fotografie, obrázky, výrazy, slova či příspěvky, které odporují dobrým mravům (např. obsahují vulgární výrazy, nadávky, rasistické, xenofobní či šovinistické narážky, u fotografií či obrázků pak takové, které jakkoli souvisejí s pornografií), porušují platné zákony ČR, poškozují dobré jméno Provozovatele, jeho obchodních partnerů nebo některého z uživatelů tohoto serveru, dále textové i obrazové příspěvky obsahující nabídky komerčního charakteru či jinak zneužívající možnosti propagace. Provozovatel si dále vyhrazuje právo nezobrazovat jména a příjmení uváděných osob, názvy cestovních kanceláří a cestovních agentur. Děkujeme za pochopení.

Provozovatel nenese žádnou odpovědnost za obsah či pravdivost recenzí. Autor recenze garantuje Provozovateli, že má práva ke zveřejnění jakýchkoliv obrázků či fotografií, které k recenzi přidal a zároveň tímto uděluje souhlas Provozovateli k jejich zveřejnění na internetu a využití v reklamních a propagačních materiálech.

Souhlasem s "Podmínkami vložení recenze hotelu" dává autor recenze rovněž souhlas se zařazením svého jména, příjmení a e-mailové adresy do zákaznického systému Provozovatele (čl. X Obchodních podmínek https://www.zajezdy.cz/informace/obchodni-podminky/), pakliže ještě není jeho zákazníkem.

Provozovatel prohlašuje, že chrání osobní údaje svých zákazníků, které v souvislosti se svou činností získá, a zaručuje jejich plnou ochranu v rámci těchto podmínek a platných právních předpisů.

Zájezdy.cz, a.s.

Podrobné hledání