Napsat recenzi

určite neodporúčam

Recenze hotelu Hotel Borgo di Fiuzzi Resort & Spa **** (Itálie - Kalábrie - Praia a Mare)

Hodnocení:
průměrně: 2,2/5
Vloženo:
Pobyt: červenec 2018
Přečteno: 119x
Recenze se líbila: 79 čtenářům
Fotografie: 0
Videa: 0
Komentáře: 0

Pri príchode na recepciu vás čaká prvé prekvapenie v podobe poplatku o ktorom vás samozrejme cestovka zabudla informovať 4€/deň na osobu. Je to hotel hlavne pre talianov, takže po zaplatení poplatku pre nich prestávate existovať. V bare prednostne obsluhujú talianov, všetky animácie len pre talianov, samozrejme v taliančine. Nemožná delegátka Lucia, ktorá okrem nahovárania na výlety nevybaví vôbec nič. Pre čechov a slovákov je tento hotel absolútne nevhodný. Väčšina z nás odchádzala z tohto hotela sklamaná.

Ubytování  průměrně (3,3/5)

Ubytovanie čisté s klimatizáciou. Musíte mať šťastie na izbu, aby nebola otočená smerom k blízkej železničnej trati alebo ku klimatizačným ventilátorom, ktoré nepríjemne hučia. Prvé dni je hotel jedno veľké bludisko.

Strava a stravování  průměrně (2,2/5)

Strava pestrá ale samozrejme zase pri ultra all inclusive by nemali nakladať jedlo čašníci, ktorí sa tvária ako by vám robili láskavosť. Neskutočný hluk v jedálni (kričiaci taliani). Našťastie slováci a Česi sú od nich oddelení, takže to až tak neprekáža. Náramky podľa národnosti, čo si všimnete hlavne pri obsluhe v bare.

Vybavení, služby a personál hotelu  průměrně (2,3/5)

Až na niektorých čašníkov a upratovačky personál väčšinou neochotný. Samozrejme k talianom sa tak nesprávajú.

Pláž a moře  průměrně (4/5)

Väčšinou čisté. Pre šnorchlovanie nevhodné.

Okolí hotelu  průměrně (2,7/5)

Veľká nuda.

Celkový dojem  průměrně (2,2/5)

Hotel hlavne pre talianov.

Tento hotel nedoporučuji doporučuje 0
z 6 recenzentů

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.

« předchozí recenze hotelu další recenze hotelu »

Komentáře

Napište vlastní recenzi do tohoto hotelu

Umístění hotelu

Kalábrie - nejlepší hotely

Top nabídky dovolené

Obchodní podmínky

Provozovatel serveru www.recenze.cz, Zájezdy.cz, a.s. (dále jen Provozovatel), si vyhrazuje právo odstranit fotografie, obrázky, výrazy, slova či příspěvky, které odporují dobrým mravům (např. obsahují vulgární výrazy, nadávky, rasistické, xenofobní či šovinistické narážky, u fotografií či obrázků pak takové, které jakkoli souvisejí s pornografií), porušují platné zákony ČR, poškozují dobré jméno Provozovatele, jeho obchodních partnerů nebo některého z uživatelů tohoto serveru, dále textové i obrazové příspěvky obsahující nabídky komerčního charakteru či jinak zneužívající možnosti propagace. Provozovatel si dále vyhrazuje právo nezobrazovat jména a příjmení uváděných osob, názvy cestovních kanceláří a cestovních agentur. Děkujeme za pochopení.

Provozovatel nenese žádnou odpovědnost za obsah či pravdivost recenzí. Autor recenze garantuje Provozovateli, že má práva ke zveřejnění jakýchkoliv obrázků či fotografií, které k recenzi přidal a zároveň tímto uděluje souhlas Provozovateli k jejich zveřejnění na internetu a využití v reklamních a propagačních materiálech.

Souhlasem s "Podmínkami vložení recenze hotelu" dává autor recenze rovněž souhlas se zařazením svého jména, příjmení a e-mailové adresy do zákaznického systému Provozovatele (čl. X Obchodních podmínek https://www.zajezdy.cz/informace/obchodni-podminky/), pakliže ještě není jeho zákazníkem.

Provozovatel prohlašuje, že chrání osobní údaje svých zákazníků, které v souvislosti se svou činností získá, a zaručuje jejich plnou ochranu v rámci těchto podmínek a platných právních předpisů.

Zájezdy.cz, a.s.

Podrobné hledání