Napsat recenzi

Hotel Borgo di Fiuzzi Resort & Spa

Recenze hotelu Hotel Borgo di Fiuzzi Resort & Spa **** (Itálie - Kalábrie - Praia a Mare)

Hodnocení:
průměrně: 2,2/5
Vloženo:
Pobyt: červenec 2018
Přečteno: 83x
Recenze se líbila: 71 čtenářům
Fotografie: 0
Videa: 0
Komentáře: 0

Služby hotelu odpovídají ** ne ****. Zvlášť, když jsme měli Ultra All Inclusive. to byl výsměch.

Ubytování  průměrně (3,3/5)

pokoje čisté, každý den se měnily ručníky

Strava a stravování  průměrně (2,2/5)

Bar pouze u bazénu. V rámci Ultra All Inclusive jsme dostali nealko pouze vodu a něco jako džus. Alko jen pivo, bílé víno, rum, gin a vodku. Nebyla ani Cola ani tonik....Vodu čepovali do 2 dcl kelímků, více nedali. Na pokoji lednička, ale prázdná. Na pláži bar za poplatek, dostali jsme jen vodu nebo alla džus. Opět necelé 2 dcl.

Na snídani každý den vaječnice, slanina a párečky, žádná obměna úpravy vajec, třeba volské oko nebo omeleta, nic. Pečivo katastrofa. Jen toustový chleba a nakrájené krajíčky chleba, který se nedal pozřít, byl jako by okoralý. Jiné pečivo na výběr nebylo. Pouze sladké buchty a croasanty. Obědy a večeře byly dobré, ale všude fonty, protože hlavní jídlo nabírali kuchaři, jako v závodní jídelně.

Vybavení, služby a personál hotelu  průměrně (2,3/5)

Až na služby ohledně stravování bylo vše v pořádku

Pláž a moře  průměrně (4/5)

Pláž celkem daleko od hotelu. Slunečník jsme dostali přidělený na číslo pokoje. Takže Češi a Slováci měli přidělenou 10 - 13. řadu. Moře v nedohlednu. Pláž kamínková, nutné boty do vody, prudký přístup do moře. Voda čistá a okolí pěkné.

Okolí hotelu  průměrně (2,7/5)

Celkový dojem  průměrně (2,2/5)

Moře super, ale pití jsme si museli kupovat. Kdo by chodil takovou dálku kvůli 2 dcl vody.

Tento hotel nedoporučuji doporučuje 0
z 6 recenzentů

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.

« předchozí recenze hotelu další recenze hotelu »

Komentáře

Napište vlastní recenzi do tohoto hotelu

Umístění hotelu

Kalábrie - nejlepší hotely

Top nabídky dovolené

Obchodní podmínky

Provozovatel serveru www.recenze.cz, Zájezdy.cz, a.s. (dále jen Provozovatel), si vyhrazuje právo odstranit fotografie, obrázky, výrazy, slova či příspěvky, které odporují dobrým mravům (např. obsahují vulgární výrazy, nadávky, rasistické, xenofobní či šovinistické narážky, u fotografií či obrázků pak takové, které jakkoli souvisejí s pornografií), porušují platné zákony ČR, poškozují dobré jméno Provozovatele, jeho obchodních partnerů nebo některého z uživatelů tohoto serveru, dále textové i obrazové příspěvky obsahující nabídky komerčního charakteru či jinak zneužívající možnosti propagace. Provozovatel si dále vyhrazuje právo nezobrazovat jména a příjmení uváděných osob, názvy cestovních kanceláří a cestovních agentur. Děkujeme za pochopení.

Provozovatel nenese žádnou odpovědnost za obsah či pravdivost recenzí. Autor recenze garantuje Provozovateli, že má práva ke zveřejnění jakýchkoliv obrázků či fotografií, které k recenzi přidal a zároveň tímto uděluje souhlas Provozovateli k jejich zveřejnění na internetu a využití v reklamních a propagačních materiálech.

Souhlasem s "Podmínkami vložení recenze hotelu" dává autor recenze rovněž souhlas se zařazením svého jména, příjmení a e-mailové adresy do zákaznického systému Provozovatele (čl. X Obchodních podmínek https://www.zajezdy.cz/informace/obchodni-podminky/), pakliže ještě není jeho zákazníkem.

Provozovatel prohlašuje, že chrání osobní údaje svých zákazníků, které v souvislosti se svou činností získá, a zaručuje jejich plnou ochranu v rámci těchto podmínek a platných právních předpisů.

Zájezdy.cz, a.s.

Podrobné hledání