Napsat recenzi

Kalabrie, borgo di fiuzzi

Recenze hotelu Hotel Borgo di Fiuzzi Resort & Spa **** (Itálie - Kalábrie - Praia a Mare)

Hodnocení:
průměrně: 2,2/5
Vloženo:
Pobyt: červenec 2018
Přečteno: 136x
Recenze se líbila: 83 čtenářům
Fotografie: 0
Videa: 0
Komentáře: 0

Byli sme sklamani.

Vše co naslibovali nic tam nebylo .

Žádný vodní sporty, město poměrně doat daleko bez auta není možné dojet, dojít.

Druhé cca 30 min cesty a k zakoupení suvenýrů ochutnání pizzy atd pouze jedna ulice. Pro mladé lidi nuda, ubytování nic moc, strava a ultra all strašný. Čekali sme mnohem víc za ty peníze, možnost výletu minimální. Samozřejmě by mohlo být i hůř.

Kdyby to bylo za mnohem levnější cenu člověk by neřekl nic. Ale za ty penize to opravdu nestalo.

Moře bylo čisté,kaminky na prd, ale s tím člověk počítá.

Ultra all funguje pouze do 23:00 dále musíte sami.

Zábava žádná, spíš tak dovolená spíše pro ty co celé dny chtějí jen ležet u moře.

Pro rodiny s dětmi možná spíš jen pro italské děti a ruské. Bohužel i lidi co sme průběžně potkávali slováky, čechy různé věkové kategorie s naší nespokojenosti souhlasili.

Ubytování  průměrně (3,3/5)

Nebylo špatné, ale na 4 hvezdickovy hotel to zrovna dvakrát nevypadá. A ještě k tomu, ano pobytova taxa tam je nejdřív si myslíte podle psaní 1,5 e cca a když uu zaplatíte zájezd, tak zjistíte ze to jsou 4 e na den.

Strava a stravování  průměrně (2,2/5)

Nic moc!!

Snídaně - docela dobré.

Oběd - hrůza kafe džus neexistuje, většinou těstoviny nedovarene, omáčky nedochucene všelijaké, žádné speciality převážně to samé dokola!!

Večeře - něco málo za maso ale maso žádná sláva, snad jen jednou nebo dvakrát bylo maso dobre, žádné mořské plody jednou chobotnicky. Jediné co bylo dobře byla zelenina a občas kaše a hranolky.

Ultra all? Pití katastrofa. Nedalo se nic pít.

Jídlo mezi pauzami snídaně, obed, večeře, koupení možná tak chipsu, ale musíte SI dobit kartičku, což vám vlastme nikdo neřekne a musíte na to přijít sami.

Vybavení, služby a personál hotelu  průměrně (2,3/5)

Tv, koupelna s wc a sprchou, postel, skříně, lednička - vše spojené s el. funguje pouze ve Vaší přítomnosti na pokoji. Balkon - věšák na prádlo stůl a židle

Pláž a moře  průměrně (4/5)

Ciste, ale ke snorchlovani určitě ne.

Okolí hotelu  průměrně (2,7/5)

Panorama dobrý, okolní mesta zadny. Jedno město - jedná ulice, kde může člověk ochutnat zmrzlinu ts byla super!! Pizzu něco málo na drink posezení. Ale jinak nic.

NUDA, možnost půjčení kol, ale to stejně není kam ani jet, nebo slapadel.

Celkový dojem  průměrně (2,2/5)

Žádná sláva. Příště 100% jinam, tohle ne!

Opravdu nikdy více. Rozhodně bych to nikomu nedoporučovala, leda italským rodinám. Protože prostě ty to bylo delany, pro zbytek je tam nuda.

Tento hotel nedoporučuji doporučuje 0
z 6 recenzentů

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.

« předchozí recenze hotelu další recenze hotelu »

Komentáře

Napište vlastní recenzi do tohoto hotelu

Umístění hotelu

Kalábrie - nejlepší hotely

Top nabídky dovolené

Obchodní podmínky

Provozovatel serveru www.recenze.cz, Zájezdy.cz, a.s. (dále jen Provozovatel), si vyhrazuje právo odstranit fotografie, obrázky, výrazy, slova či příspěvky, které odporují dobrým mravům (např. obsahují vulgární výrazy, nadávky, rasistické, xenofobní či šovinistické narážky, u fotografií či obrázků pak takové, které jakkoli souvisejí s pornografií), porušují platné zákony ČR, poškozují dobré jméno Provozovatele, jeho obchodních partnerů nebo některého z uživatelů tohoto serveru, dále textové i obrazové příspěvky obsahující nabídky komerčního charakteru či jinak zneužívající možnosti propagace. Provozovatel si dále vyhrazuje právo nezobrazovat jména a příjmení uváděných osob, názvy cestovních kanceláří a cestovních agentur. Děkujeme za pochopení.

Provozovatel nenese žádnou odpovědnost za obsah či pravdivost recenzí. Autor recenze garantuje Provozovateli, že má práva ke zveřejnění jakýchkoliv obrázků či fotografií, které k recenzi přidal a zároveň tímto uděluje souhlas Provozovateli k jejich zveřejnění na internetu a využití v reklamních a propagačních materiálech.

Souhlasem s "Podmínkami vložení recenze hotelu" dává autor recenze rovněž souhlas se zařazením svého jména, příjmení a e-mailové adresy do zákaznického systému Provozovatele (čl. X Obchodních podmínek https://www.zajezdy.cz/informace/obchodni-podminky/), pakliže ještě není jeho zákazníkem.

Provozovatel prohlašuje, že chrání osobní údaje svých zákazníků, které v souvislosti se svou činností získá, a zaručuje jejich plnou ochranu v rámci těchto podmínek a platných právních předpisů.

Zájezdy.cz, a.s.

Podrobné hledání