Napsat recenzi

Kalábrie 2015

Recenze hotelu Hotel Borgo di Fiuzzi Resort & Spa **** (Itálie - Kalábrie - Praia a Mare)

Hodnocení:
průměrně: 2,2/5
Vloženo:
Pobyt: září 2015
Přečteno: 442x
Recenze se líbila: 269 čtenářům
Fotografie: 0
Videa: 0
Komentáře: 0

Služby prodejce zájezdu hodnotím jako perfektní. Hotel, jak bylo avizováno nový, moderní,ok, sedí. Služby delegátky v lokalitě průměrné, žádný velký zájem o klienty však nebyl. Velmi negativně hodnotím možnost výletů. Avizovány výlety 4, uskutečněn 1. Ostatní zrušeny dle jejich slov pro malý zájem klientů. Nastavený limit 15 zájemců v tomto termínu je nereálný. Žádná další snaha delegátky při neuskutečnění o jiné řešení. Prostě nezájem.

Ubytování  průměrně (3,3/5)

Čisté, moderní, ovšem velmi rozsáhlý komplex pro cca 900 hostů.

Strava a stravování  průměrně (2,2/5)

Průměrné, na výdejních místech občas fronty, jednou nebylo víno, jindy čistá voda. Ovoce často vyrovnáno k výdeji již nahnilé a plesnivé.

Vybavení, služby a personál hotelu  průměrně (2,3/5)

Slušný průměr-

Pláž a moře  průměrně (4/5)

Jedním slovem nádherné.

Okolí hotelu  průměrně (2,7/5)

Na okraji městečka, vedle Aquapark - často rušící velmi hlasitou hudbou.

Celkový dojem  průměrně (2,2/5)

Nebýt úžasného moře a počasí, byli bychom spíše zklamaní.

Tento hotel nedoporučuji doporučuje 0
z 6 recenzentů

Hotel je vhodný pro:

  • Pro rodiny s dětmi
  • Pro starší a méně pohyblivé osoby

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.

další recenze hotelu »

Komentáře

Napište vlastní recenzi do tohoto hotelu

Umístění hotelu

Kalábrie - nejlepší hotely

Top nabídky dovolené

Obchodní podmínky

Provozovatel serveru www.recenze.cz, Zájezdy.cz, a.s. (dále jen Provozovatel), si vyhrazuje právo odstranit fotografie, obrázky, výrazy, slova či příspěvky, které odporují dobrým mravům (např. obsahují vulgární výrazy, nadávky, rasistické, xenofobní či šovinistické narážky, u fotografií či obrázků pak takové, které jakkoli souvisejí s pornografií), porušují platné zákony ČR, poškozují dobré jméno Provozovatele, jeho obchodních partnerů nebo některého z uživatelů tohoto serveru, dále textové i obrazové příspěvky obsahující nabídky komerčního charakteru či jinak zneužívající možnosti propagace. Provozovatel si dále vyhrazuje právo nezobrazovat jména a příjmení uváděných osob, názvy cestovních kanceláří a cestovních agentur. Děkujeme za pochopení.

Provozovatel nenese žádnou odpovědnost za obsah či pravdivost recenzí. Autor recenze garantuje Provozovateli, že má práva ke zveřejnění jakýchkoliv obrázků či fotografií, které k recenzi přidal a zároveň tímto uděluje souhlas Provozovateli k jejich zveřejnění na internetu a využití v reklamních a propagačních materiálech.

Souhlasem s "Podmínkami vložení recenze hotelu" dává autor recenze rovněž souhlas se zařazením svého jména, příjmení a e-mailové adresy do zákaznického systému Provozovatele (čl. X Obchodních podmínek https://www.zajezdy.cz/informace/obchodni-podminky/), pakliže ještě není jeho zákazníkem.

Provozovatel prohlašuje, že chrání osobní údaje svých zákazníků, které v souvislosti se svou činností získá, a zaručuje jejich plnou ochranu v rámci těchto podmínek a platných právních předpisů.

Zájezdy.cz, a.s.

Podrobné hledání