Napsat recenzi

V mimosezóně nikdy!

Recenze hotelu Zagreb Hotel *** (Chorvatsko - Kvarner - Karlobag)

Hodnocení:
průměrně: 3,4/5
Vloženo:
Pobyt: duben 2019
Přečteno: 246x
Recenze se líbila: 238 čtenářům
Fotografie: 0
Videa: 0
Komentáře: 0

Byli jsme tu v mimosezóně na konci dubna. Pokoje špinavé, koupelna zapáchající plísní a kanalizací. Příplatek za balkon, bez posezení, bez stolečku. Na pokoji ovladač na klimatizaci, který nefungoval, klima tudíž stále chladila, což není žádoucí když je venku v noci 15 stupňů. Žádali jsme o opravu, ta však za celé 3 dny nenastala. Přítel klimatizaci musel odpojit od proudu.

Jídlo studené....opravdu každé jídlo bylo vlažné, nebo úplně ledové. Na výběr 3 druhy nekvalitního jídla. Polévky byly instatní. Zelenina ke snídani vůbec, k obědu a večeři jen pár koleček okurek a pár kousků rajčat. Opravdu velká bída. Měli jsme All inclusive, avšek nabídka nápojů byla katastrofální. 3 druhy alkoholu místní výroby, nealko 3 druhy nápojů z prášku. Fanta, sprite, cola vůbec, jak bývá jinde zvykem. Víno zkvašené, rozlévané z pet barelů. Na baru absence ledu. Kava v nabídce pouze z automatu, chutí připomínající spíše meltu, známou ze školky :) all inclusive napoje k dispozici pouze od 13 do 21h. a baru u recepce. V nabídce byl psaný bar u bazénu, který stejně jako bazén nebyl v provozu. Jediné plus hotelu je poloha a krásná pláž.

Ubytování  průměrně (3,1/5)

Špinavé, zapáchající, staré

Strava a stravování  průměrně (3,4/5)

Neodpovídajíci all inclusive, stále stejná nabídka, nekvalitní, bez chuti.

Vybavení, služby a personál hotelu  průměrně (3,2/5)

Viz popis

Pláž a moře  průměrně (4,2/5)

Okolí hotelu  průměrně (4,1/5)

Celkový dojem  průměrně (3,4/5)

Katastrofa

Tento hotel nedoporučuji doporučuje 19
z 30 recenzentů

Hotel je vhodný pro:

  • Pro rodiny s dětmi

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.

« předchozí recenze hotelu další recenze hotelu »

Komentáře

Napište vlastní recenzi do tohoto hotelu

Umístění hotelu

Kvarner - nejlepší hotely

Top nabídky dovolené

Obchodní podmínky

Provozovatel serveru www.recenze.cz, Zájezdy.cz, a.s. (dále jen Provozovatel), si vyhrazuje právo odstranit fotografie, obrázky, výrazy, slova či příspěvky, které odporují dobrým mravům (např. obsahují vulgární výrazy, nadávky, rasistické, xenofobní či šovinistické narážky, u fotografií či obrázků pak takové, které jakkoli souvisejí s pornografií), porušují platné zákony ČR, poškozují dobré jméno Provozovatele, jeho obchodních partnerů nebo některého z uživatelů tohoto serveru, dále textové i obrazové příspěvky obsahující nabídky komerčního charakteru či jinak zneužívající možnosti propagace. Provozovatel si dále vyhrazuje právo nezobrazovat jména a příjmení uváděných osob, názvy cestovních kanceláří a cestovních agentur. Děkujeme za pochopení.

Provozovatel nenese žádnou odpovědnost za obsah či pravdivost recenzí. Autor recenze garantuje Provozovateli, že má práva ke zveřejnění jakýchkoliv obrázků či fotografií, které k recenzi přidal a zároveň tímto uděluje souhlas Provozovateli k jejich zveřejnění na internetu a využití v reklamních a propagačních materiálech.

Souhlasem s "Podmínkami vložení recenze hotelu" dává autor recenze rovněž souhlas se zařazením svého jména, příjmení a e-mailové adresy do zákaznického systému Provozovatele (čl. X Obchodních podmínek https://www.zajezdy.cz/informace/obchodni-podminky/), pakliže ještě není jeho zákazníkem.

Provozovatel prohlašuje, že chrání osobní údaje svých zákazníků, které v souvislosti se svou činností získá, a zaručuje jejich plnou ochranu v rámci těchto podmínek a platných právních předpisů.

Zájezdy.cz, a.s.

Podrobné hledání