Napsat recenzi

Iveta

Recenze hotelu Zagreb Hotel *** (Chorvatsko - Kvarner - Karlobag)

Hodnocení:
průměrně: 3,4/5
Vloženo:
Pobyt: září 2022
Přečteno: 90x
Recenze se líbila: 111 čtenářům
Fotografie: 0
Videa: 0
Komentáře: 0

Už tady opravdu nikdy nepřijedeme

Ubytování  průměrně (3,1/5)

V pokoji neskutečné množství mušek i v koupelně .Neskutečný zápach v koupelně z odpadu ,ventilace v koupelně nefunkční .Vybavení pokoje už hodně pamatuje.

Strava a stravování  průměrně (3,4/5)

Strava je servirována personálem v malém množství ,chuťové nevýrazná .Personál bez ochoty a zájmu k hostům.Dost často nádobí špatně umyté.Pomalý servis ;neustále chyběly hrníčky,sklenice …Jo a pivo k obědu ,fuj tajbl ,zkyslé!

Vybavení, služby a personál hotelu  průměrně (3,2/5)

Budova hotelu už něco pamatuje ,hodnotim né jako 3hvězdičkový ,ale s bídou na 2 hvězdičkový.

Pláž a moře  průměrně (4,2/5)

Moře opravdu krásně čisté,pláž kamenitá,která má své kouzlo

Okolí hotelu  průměrně (4,1/5)

Nevysypané koše

Celkový dojem  průměrně (3,4/5)

Byli jsme zde před 6lety ,v té době byl hotel na daleko vyšší úrovni ve všech směrech ,nyní velké zklamání ,již zde nepřijedeme .A ani svým přátelům nedoporučím.

Tento hotel nedoporučuji doporučuje 19
z 30 recenzentů

Hotel je vhodný pro:

  • Pro všechny věkové kategorie

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.

« předchozí recenze hotelu další recenze hotelu »

Komentáře

Napište vlastní recenzi do tohoto hotelu

Umístění hotelu

Kvarner - nejlepší hotely

Top nabídky dovolené

Obchodní podmínky

Provozovatel serveru www.recenze.cz, Zájezdy.cz, a.s. (dále jen Provozovatel), si vyhrazuje právo odstranit fotografie, obrázky, výrazy, slova či příspěvky, které odporují dobrým mravům (např. obsahují vulgární výrazy, nadávky, rasistické, xenofobní či šovinistické narážky, u fotografií či obrázků pak takové, které jakkoli souvisejí s pornografií), porušují platné zákony ČR, poškozují dobré jméno Provozovatele, jeho obchodních partnerů nebo některého z uživatelů tohoto serveru, dále textové i obrazové příspěvky obsahující nabídky komerčního charakteru či jinak zneužívající možnosti propagace. Provozovatel si dále vyhrazuje právo nezobrazovat jména a příjmení uváděných osob, názvy cestovních kanceláří a cestovních agentur. Děkujeme za pochopení.

Provozovatel nenese žádnou odpovědnost za obsah či pravdivost recenzí. Autor recenze garantuje Provozovateli, že má práva ke zveřejnění jakýchkoliv obrázků či fotografií, které k recenzi přidal a zároveň tímto uděluje souhlas Provozovateli k jejich zveřejnění na internetu a využití v reklamních a propagačních materiálech.

Souhlasem s "Podmínkami vložení recenze hotelu" dává autor recenze rovněž souhlas se zařazením svého jména, příjmení a e-mailové adresy do zákaznického systému Provozovatele (čl. X Obchodních podmínek https://www.zajezdy.cz/informace/obchodni-podminky/), pakliže ještě není jeho zákazníkem.

Provozovatel prohlašuje, že chrání osobní údaje svých zákazníků, které v souvislosti se svou činností získá, a zaručuje jejich plnou ochranu v rámci těchto podmínek a platných právních předpisů.

Zájezdy.cz, a.s.

Podrobné hledání