Napsat recenzi

Katastrofa

Recenze hotelu Zagreb Hotel *** (Chorvatsko - Kvarner - Karlobag)

Hodnocení:
průměrně: 3,4/5
Vloženo:
Pobyt: červen 2022
Přečteno: 236x
Recenze se líbila: 112 čtenářům
Fotografie: 4
Videa: 0
Komentáře: 0

Personal neochotný, jídlo chuťově ujde, akorát je podávaný jak ve školní jídelně, ale jako prasatum. Malé porce, pití se nedá pít. Vodka uváděná všude, přitom ji vůbec nemají. Cola na styl oslazené vody.

Pokoj pěkný, jen by to chtělo víc úklidu.

Moře super. Vnitřní bazén jeden led, venkovní dobrý. Okolí pěkné

Ale znovu už nikdy a doporučovat taky nikomu

Ubytování  průměrně (3,1/5)

Ujde

Strava a stravování  průměrně (3,4/5)

Katastrofa

Vybavení, služby a personál hotelu  průměrně (3,2/5)

Vybavení dobrý, personal hrozny

Pláž a moře  průměrně (4,2/5)

Okolí hotelu  průměrně (4,1/5)

Celkový dojem  průměrně (3,4/5)

Už nikdy

Tento hotel nedoporučuji doporučuje 19
z 30 recenzentů

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.

« předchozí recenze hotelu další recenze hotelu »

Komentáře

Napište vlastní recenzi do tohoto hotelu

Umístění hotelu

Kvarner - nejlepší hotely

Top nabídky dovolené

Obchodní podmínky

Provozovatel serveru www.recenze.cz, Zájezdy.cz, a.s. (dále jen Provozovatel), si vyhrazuje právo odstranit fotografie, obrázky, výrazy, slova či příspěvky, které odporují dobrým mravům (např. obsahují vulgární výrazy, nadávky, rasistické, xenofobní či šovinistické narážky, u fotografií či obrázků pak takové, které jakkoli souvisejí s pornografií), porušují platné zákony ČR, poškozují dobré jméno Provozovatele, jeho obchodních partnerů nebo některého z uživatelů tohoto serveru, dále textové i obrazové příspěvky obsahující nabídky komerčního charakteru či jinak zneužívající možnosti propagace. Provozovatel si dále vyhrazuje právo nezobrazovat jména a příjmení uváděných osob, názvy cestovních kanceláří a cestovních agentur. Děkujeme za pochopení.

Provozovatel nenese žádnou odpovědnost za obsah či pravdivost recenzí. Autor recenze garantuje Provozovateli, že má práva ke zveřejnění jakýchkoliv obrázků či fotografií, které k recenzi přidal a zároveň tímto uděluje souhlas Provozovateli k jejich zveřejnění na internetu a využití v reklamních a propagačních materiálech.

Souhlasem s "Podmínkami vložení recenze hotelu" dává autor recenze rovněž souhlas se zařazením svého jména, příjmení a e-mailové adresy do zákaznického systému Provozovatele (čl. X Obchodních podmínek https://www.zajezdy.cz/informace/obchodni-podminky/), pakliže ještě není jeho zákazníkem.

Provozovatel prohlašuje, že chrání osobní údaje svých zákazníků, které v souvislosti se svou činností získá, a zaručuje jejich plnou ochranu v rámci těchto podmínek a platných právních předpisů.

Zájezdy.cz, a.s.

Podrobné hledání