Napsat recenzi

Nikdy víc

Recenze hotelu Zagreb Hotel *** (Chorvatsko - Kvarner - Karlobag)

Hodnocení:
průměrně: 3,4/5
Vloženo:
Pobyt: červenec 2022
Přečteno: 101x
Recenze se líbila: 72 čtenářům
Fotografie: 0
Videa: 0
Komentáře: 0

Věřím, že před 20 lety to mohl být fajn hotel a byl by, pokud by se do něj trošku investovalo a měli by schopný personál.

Ubytování  průměrně (3,1/5)

Ubytování podprůměr, zažloutlá stará vana, umyvadlo i WC, na vaně zažraná špína, kolečka od sprchových gelů po předchozích návštěvnících, sprcha stále vypadávala z držáku, baterie od rzi a vodního kamene. Kolem wc na zemi běžně voda a neidentifikovatelné fleky, které připomínali rozmazané výkaly, zvláštní zápach z odpadu. Přistýlky v hrozném stavu, manželská postel ok, až na zažloutlou přikrývku, ke které jsme nedostali čisté povlečení (pochopeno, že se máme přikrýt pouze tím), celkově na bílém povlečení zažloutlé skvrny. Balkony se u nich asi také neuklízí, stůl jsme si museli utřít vlhčákem. Lednička chladila pouze, když se jí chtělo, později jsme vypozorovali, že její funkce nejspíš záleží na tom, jestli je vypnutá klimatizace. Klima sice fungovala ale dost z ní kapala voda, na balkoně louže. V pokoji všude drobky, vysáto horkou jehlou.

Strava a stravování  průměrně (3,4/5)

Školní jídelnu s nepříjemnýma kuchařkama bych urazila. Malý výběr z jídel, nestíhali doplňovat, když si člověk nevybral do 3 sekund co chce jíst, tak už na nás kulili oči, jako bychom je obtěžovali. Rozlévané pivo z pet flašek, víno hrůza. Často si to pití neměl člověk ani do čeho načepovat. Tempo personálu opravdu vražedné (přitom samá mladá krev). Často nebylo kam se posadit, stoly špinavé, plné nádobí, na zemi louže.

Vybavení, služby a personál hotelu  průměrně (3,2/5)

Žádného vybavení až na krytý a venkovní bazén jsem si nevšimla a do wellness jsme se ani neodvážili. U vnitřního bazénu pouze jedno rozpadající se wc (společné). Celkové špína, kluzký šlem na dlažbě kolem bazénu. V 19:00 se tam dal řetěz, že je bazen zavřený a desinfikuje se - pracovníky úklidu jsme tam za celý týden neviděli. My teda měli polopenzi, ale lidem co měli all inclusive se ani nemuselo závidět…pití co dostávali u bazénu bylo opravdu smutné.

Pláž a moře  průměrně (4,2/5)

Moře nádherně čisté, jediné plus. Pláže průměr.

Okolí hotelu  průměrně (4,1/5)

V okolí toho člověk moc nemá až na pár sámošek (díky bohu za ně) a stánků s občerstvením. Zmrzku tam měli fajnovou a obsluhoval ji kupodivu příjemný pán. Cca 700m od hotelu celkem obstojná pláž s kiosky.

Celkový dojem  průměrně (3,4/5)

Za 12tis na týden velké zklamání.

Tento hotel nedoporučuji doporučuje 19
z 30 recenzentů

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.

« předchozí recenze hotelu další recenze hotelu »

Komentáře

Napište vlastní recenzi do tohoto hotelu

Umístění hotelu

Kvarner - nejlepší hotely

Top nabídky dovolené

Obchodní podmínky

Provozovatel serveru www.recenze.cz, Zájezdy.cz, a.s. (dále jen Provozovatel), si vyhrazuje právo odstranit fotografie, obrázky, výrazy, slova či příspěvky, které odporují dobrým mravům (např. obsahují vulgární výrazy, nadávky, rasistické, xenofobní či šovinistické narážky, u fotografií či obrázků pak takové, které jakkoli souvisejí s pornografií), porušují platné zákony ČR, poškozují dobré jméno Provozovatele, jeho obchodních partnerů nebo některého z uživatelů tohoto serveru, dále textové i obrazové příspěvky obsahující nabídky komerčního charakteru či jinak zneužívající možnosti propagace. Provozovatel si dále vyhrazuje právo nezobrazovat jména a příjmení uváděných osob, názvy cestovních kanceláří a cestovních agentur. Děkujeme za pochopení.

Provozovatel nenese žádnou odpovědnost za obsah či pravdivost recenzí. Autor recenze garantuje Provozovateli, že má práva ke zveřejnění jakýchkoliv obrázků či fotografií, které k recenzi přidal a zároveň tímto uděluje souhlas Provozovateli k jejich zveřejnění na internetu a využití v reklamních a propagačních materiálech.

Souhlasem s "Podmínkami vložení recenze hotelu" dává autor recenze rovněž souhlas se zařazením svého jména, příjmení a e-mailové adresy do zákaznického systému Provozovatele (čl. X Obchodních podmínek https://www.zajezdy.cz/informace/obchodni-podminky/), pakliže ještě není jeho zákazníkem.

Provozovatel prohlašuje, že chrání osobní údaje svých zákazníků, které v souvislosti se svou činností získá, a zaručuje jejich plnou ochranu v rámci těchto podmínek a platných právních předpisů.

Zájezdy.cz, a.s.

Podrobné hledání