Napsat recenzi

Spokojnost v hoteli Zagreb, Karlobag

Recenze hotelu Zagreb Hotel *** (Chorvatsko - Kvarner - Karlobag)

Hodnocení:
průměrně: 3,4/5
Vloženo:
Pobyt: červenec 2021
Přečteno: 148x
Recenze se líbila: 138 čtenářům
Fotografie: 0
Videa: 0
Komentáře: 0

Hned pri mori, dobra izba, plno dobreho jedla, je to dedina, takze klud

Ubytování  průměrně (3,1/5)

S troma detmi v dvoch izbach s balkonom. Klima normalne fungovala, ale lepsie bolo mat v noci otvorene balkonove dvere a dychat. Dvakrat WC sme fakt ocenili.

Strava a stravování  průměrně (3,4/5)

3x denne pripravene teple jedla, radi sme videli, ze vyprazanych bolo minimum. Ryby, kuracie, bravcove, hovadzie, aj pecena prepelica. Kolace zmzlina k obedu, drinky prakticky stale.

Vybavení, služby a personál hotelu  průměrně (3,2/5)

V tejto cenovej kategorii uplna pohoda.

Vnutorny bazen sme vlastne ani nevyuzili, vonkajsi mal bar, lehatka, sprchy. Takze aj na plaz sme mali drinky od bazenoveho baru.

Pozicali sme si tenisove rakety, golfove palky, biliardovy set. Clovek nevladze byt stale na plazi...

Wifi chodili deti chytat na chodbu/recepciu, v izbe vraj bola slaba.

Pláž a moře  průměrně (4,2/5)

Par schodov od hoteloveho bazena je more. More super ciste, mierne chladnejsie, s obuvou do mora vyrazne lahsi pristup.

Okolí hotelu  průměrně (4,1/5)

Ohradena umela plocha, kde si z hotela pozicanymi raketami zahrate tenis, vedla minigolfove ihrisko. Po cca 10 minutach chodze od hotela super zatoka, kde sme skakali zo skaly.

Celkový dojem  průměrně (3,4/5)

Chorvati to vedia. Boli sme spokojni. Chceli sme oddych a stalo sa. More hned pri hoteli, prostredie krasne, more ciste, obsluha super.

Tento hotel bych doporučil(a) svým nejlepším kamarádům doporučuje 19
z 30 recenzentů

Hotel je vhodný pro:

  • Pro všechny věkové kategorie
  • Pro rodiny s dětmi

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.

« předchozí recenze hotelu další recenze hotelu »

Komentáře

Napište vlastní recenzi do tohoto hotelu

Umístění hotelu

Kvarner - nejlepší hotely

Top nabídky dovolené

Obchodní podmínky

Provozovatel serveru www.recenze.cz, Zájezdy.cz, a.s. (dále jen Provozovatel), si vyhrazuje právo odstranit fotografie, obrázky, výrazy, slova či příspěvky, které odporují dobrým mravům (např. obsahují vulgární výrazy, nadávky, rasistické, xenofobní či šovinistické narážky, u fotografií či obrázků pak takové, které jakkoli souvisejí s pornografií), porušují platné zákony ČR, poškozují dobré jméno Provozovatele, jeho obchodních partnerů nebo některého z uživatelů tohoto serveru, dále textové i obrazové příspěvky obsahující nabídky komerčního charakteru či jinak zneužívající možnosti propagace. Provozovatel si dále vyhrazuje právo nezobrazovat jména a příjmení uváděných osob, názvy cestovních kanceláří a cestovních agentur. Děkujeme za pochopení.

Provozovatel nenese žádnou odpovědnost za obsah či pravdivost recenzí. Autor recenze garantuje Provozovateli, že má práva ke zveřejnění jakýchkoliv obrázků či fotografií, které k recenzi přidal a zároveň tímto uděluje souhlas Provozovateli k jejich zveřejnění na internetu a využití v reklamních a propagačních materiálech.

Souhlasem s "Podmínkami vložení recenze hotelu" dává autor recenze rovněž souhlas se zařazením svého jména, příjmení a e-mailové adresy do zákaznického systému Provozovatele (čl. X Obchodních podmínek https://www.zajezdy.cz/informace/obchodni-podminky/), pakliže ještě není jeho zákazníkem.

Provozovatel prohlašuje, že chrání osobní údaje svých zákazníků, které v souvislosti se svou činností získá, a zaručuje jejich plnou ochranu v rámci těchto podmínek a platných právních předpisů.

Zájezdy.cz, a.s.

Podrobné hledání