Napsat recenzi

Spokojenost

Recenze hotelu Zagreb Hotel *** (Chorvatsko - Kvarner - Karlobag)

Hodnocení:
průměrně: 3,4/5
Vloženo:
Pobyt: srpen 2019
Přečteno: 129x
Recenze se líbila: 196 čtenářům
Fotografie: 0
Videa: 0
Komentáře: 0

Po přečtení recenzí jsem byla mile překvapena kvalitou služeb hotelu. Hotel je na úrovni, velmi pěkně vybavený. Děti se nestihly nudit ani chvilku.

Ubytování  průměrně (3,1/5)

Pokoje pěkné, nově vybavené s klimatizací. K pokoji je balkon s výhledem na moře. WiFi v hotelu fungovala.

Strava a stravování  průměrně (3,4/5)

Strava výborná měli jsme plnou penzi a ta odpovídá ceně. Vždy je z čeho vybrat, dostatek zeleniny, pokaždé ryba, k obědu zmrzlina. Pití je po celý den zajištěno u baru a nebo u bazénu. Nebylo potřeba nic kupovat všeho bylo dost.

Vybavení, služby a personál hotelu  průměrně (3,2/5)

Pro děti animační programy, je tam malá herna, možnost zahrát kulečník, tj. zpoplatněno. Dopoledne zajištěn program pro nejmenší, zumba u bazénu atd. Personál příjemný.

Pláž a moře  průměrně (4,2/5)

Pláž pod hotelem pěkná čistá, není tam přelidněno ani v sezóně. Je tam v moři bazének s mořskou vodou pro malé děti a ten je supér.

Okolí hotelu  průměrně (4,1/5)

Karlobag je malebné městečko pod horami a tím je opravdu malebné. Na proti je ostrov Pag, na který je možné si udělat výlet. Když budete mít štěstí, lze spatřit delfíny, což vypovídá o čistotě moře. Mě se to zadařilo brzo ráno a byl to moc pěkný zážitek.

Celkový dojem  průměrně (3,4/5)

Hotel Zagreb doporučuji. Bylo tam moc příjemno a vlídno. Hotel není moc vhodný pro lidi, kteří nemají rádi schody, protože, je jich tam poměrně dost, ale nic co by se nedalo zvládnout vyběhnout několikrát denně. Alespoň má člověk nějaký pohyb.

Tento hotel bych doporučil(a) svým nejlepším kamarádům doporučuje 19
z 30 recenzentů

Hotel je vhodný pro:

  • Pro mládež
  • Pro osoby toužící po klidu a odpočinku
  • Pro všechny věkové kategorie
  • Pro rodiny s dětmi
  • Pro zamilované a manželské páry

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.

« předchozí recenze hotelu další recenze hotelu »

Komentáře

Napište vlastní recenzi do tohoto hotelu

Umístění hotelu

Kvarner - nejlepší hotely

Top nabídky dovolené

Obchodní podmínky

Provozovatel serveru www.recenze.cz, Zájezdy.cz, a.s. (dále jen Provozovatel), si vyhrazuje právo odstranit fotografie, obrázky, výrazy, slova či příspěvky, které odporují dobrým mravům (např. obsahují vulgární výrazy, nadávky, rasistické, xenofobní či šovinistické narážky, u fotografií či obrázků pak takové, které jakkoli souvisejí s pornografií), porušují platné zákony ČR, poškozují dobré jméno Provozovatele, jeho obchodních partnerů nebo některého z uživatelů tohoto serveru, dále textové i obrazové příspěvky obsahující nabídky komerčního charakteru či jinak zneužívající možnosti propagace. Provozovatel si dále vyhrazuje právo nezobrazovat jména a příjmení uváděných osob, názvy cestovních kanceláří a cestovních agentur. Děkujeme za pochopení.

Provozovatel nenese žádnou odpovědnost za obsah či pravdivost recenzí. Autor recenze garantuje Provozovateli, že má práva ke zveřejnění jakýchkoliv obrázků či fotografií, které k recenzi přidal a zároveň tímto uděluje souhlas Provozovateli k jejich zveřejnění na internetu a využití v reklamních a propagačních materiálech.

Souhlasem s "Podmínkami vložení recenze hotelu" dává autor recenze rovněž souhlas se zařazením svého jména, příjmení a e-mailové adresy do zákaznického systému Provozovatele (čl. X Obchodních podmínek https://www.zajezdy.cz/informace/obchodni-podminky/), pakliže ještě není jeho zákazníkem.

Provozovatel prohlašuje, že chrání osobní údaje svých zákazníků, které v souvislosti se svou činností získá, a zaručuje jejich plnou ochranu v rámci těchto podmínek a platných právních předpisů.

Zájezdy.cz, a.s.

Podrobné hledání