Napsat recenzi

Martina Galíčková

Recenze hotelu Zagreb Hotel *** (Chorvatsko - Kvarner - Karlobag)

Hodnocení:
průměrně: 3,4/5
Vloženo:
Pobyt: srpen 2018
Přečteno: 801x
Recenze se líbila: 256 čtenářům
Fotografie: 0
Videa: 0
Komentáře: 0

Hotel Zagreb , četla jsem předchozí recenze a nechápu , přijeli jsme na místo v 10:30 ubytování jsme měli nachystané na 15:00 , po dobu čekání na pokoj nám bylo nabídnuto pití na baru , umístění hotelu je naprosto úžasné , krásný výhled na moře , schody zde sice jsou , ale nám to problém nedělalo...

Ubytování  průměrně (3,1/5)

Čisto , ručníky měněny každý den , pokud byl nějaký problém , hned ho na recepci vyřešili .

Strava a stravování  průměrně (3,4/5)

Strava - velký výběr všeho na co si člověk vzpomene , hlavně vynikající ryby , nic se snad za týden neopakovalo . Dostatek ovoce , zeleniny , moučníků . Chvílemi jsem se styděla , za lidi okolo , chovali se jak prasata u koryta , hrnuli se k jídlu nabrali naprosto všechno ito co nejí , pak se porýpali a nechali ležet , to samé s pitím , moučníky pokud nebyl člověk dostatečně rychlý , tak zůstal jen suchý piškot a promazávané zákusky byly do 5 min . fuč , vše ale doplňovali , ale někteří lidé se chovali jak kobylky …..

Vybavení, služby a personál hotelu  průměrně (3,2/5)

Vše co má hotel mít .

Pláž a moře  průměrně (4,2/5)

Tak moře bylo úžasně čisté , okolí dosti velké a prostorné , že měl každý své soukromí .

Okolí hotelu  průměrně (4,1/5)

Pro rodinu co má ráda klid a nevyhledává rušné metropole .

Celkový dojem  průměrně (3,4/5)

Poprvé za dlouhou dobu co jezdíme na dovolenou do Chorvatska jsem na vlastí oči , kousek od nás viděla jak loví delfíni , NEUVĚŘITELNÝ ZÁŽITEK jen tak si tam proplulo hejno delfínů , před sebou hrnuli hejna rybiček a ještě obrovského tuňáka , vše se odehrálo tak rychle , že jsme to nestihli ani vyfotit či natočit , ale lepší zážitek jsem nezažila .

Tento hotel bych doporučil(a) svým nejlepším kamarádům doporučuje 19
z 30 recenzentů

Hotel je vhodný pro:

  • Pro všechny věkové kategorie

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.

« předchozí recenze hotelu další recenze hotelu »

Komentáře

Napište vlastní recenzi do tohoto hotelu

Umístění hotelu

Kvarner - nejlepší hotely

Top nabídky dovolené

Obchodní podmínky

Provozovatel serveru www.recenze.cz, Zájezdy.cz, a.s. (dále jen Provozovatel), si vyhrazuje právo odstranit fotografie, obrázky, výrazy, slova či příspěvky, které odporují dobrým mravům (např. obsahují vulgární výrazy, nadávky, rasistické, xenofobní či šovinistické narážky, u fotografií či obrázků pak takové, které jakkoli souvisejí s pornografií), porušují platné zákony ČR, poškozují dobré jméno Provozovatele, jeho obchodních partnerů nebo některého z uživatelů tohoto serveru, dále textové i obrazové příspěvky obsahující nabídky komerčního charakteru či jinak zneužívající možnosti propagace. Provozovatel si dále vyhrazuje právo nezobrazovat jména a příjmení uváděných osob, názvy cestovních kanceláří a cestovních agentur. Děkujeme za pochopení.

Provozovatel nenese žádnou odpovědnost za obsah či pravdivost recenzí. Autor recenze garantuje Provozovateli, že má práva ke zveřejnění jakýchkoliv obrázků či fotografií, které k recenzi přidal a zároveň tímto uděluje souhlas Provozovateli k jejich zveřejnění na internetu a využití v reklamních a propagačních materiálech.

Souhlasem s "Podmínkami vložení recenze hotelu" dává autor recenze rovněž souhlas se zařazením svého jména, příjmení a e-mailové adresy do zákaznického systému Provozovatele (čl. X Obchodních podmínek https://www.zajezdy.cz/informace/obchodni-podminky/), pakliže ještě není jeho zákazníkem.

Provozovatel prohlašuje, že chrání osobní údaje svých zákazníků, které v souvislosti se svou činností získá, a zaručuje jejich plnou ochranu v rámci těchto podmínek a platných právních předpisů.

Zájezdy.cz, a.s.

Podrobné hledání