Napsat recenzi

karlobag 2015

Recenze hotelu Zagreb Hotel *** (Chorvatsko - Kvarner - Karlobag)

Hodnocení:
průměrně: 3,4/5
Vloženo:
Pobyt: červen 2015
Přečteno: 679x
Recenze se líbila: 421 čtenářům
Fotografie: 0
Videa: 0
Komentáře: 0

Dovolená v tomto letovisku spíše pro méně náročné dovolenkáře,nesmyslné poplatky za sprchu na pláži a WC,velké fronty na baru i ve stravovacím provozu. Spíše pro rodiny s dětmi-hodně hlučné.

Ubytování  průměrně (3,1/5)

Hotel na první pohled pěkný,na druhý už působí trochu omšele. Pokoje uklizené jen na první pohled ,do rohů raději nekoukat. Syn byl poštípaný -spal v rozkládacím křesle. Možné je ,že to byly štěnice,ale toto je neověřená informace.

Strava a stravování  průměrně (3,4/5)

Strava na je na jedničku,od všeho něco ,každý si vybere,vše chutně připravené, Výborné ryby i saláty.

Vybavení, služby a personál hotelu  průměrně (3,2/5)

Personál usměvavý ochotný

Pláž a moře  průměrně (4,2/5)

Pláž hned pod hotelem-beton. Když popojdete jsou i menší pěkné plážičky-kamínky. Pod hotelem nějaký studený proud,ale čisté moře.

Okolí hotelu  průměrně (4,1/5)

Malá vesnička ,nicmoc na vycházkování. 6ádnou kultůru nečekejte.

Celkový dojem  průměrně (3,4/5)

Za mně spokojenost,ale nejsem moc náročná,takže těžko soudit. Žádný větší problém jsme neměli. Pozor pro pijany-bar se zavírá již ve 21. hod,a to se stojí dlouhá fronta,protože naši polští sousedé si dělali zásoby až do rána.

Tento hotel bych doporučil(a) svým nejlepším kamarádům doporučuje 19
z 30 recenzentů

Hotel je vhodný pro:

  • Pro rodiny s dětmi

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.

« předchozí recenze hotelu další recenze hotelu »

Komentáře

Napište vlastní recenzi do tohoto hotelu

Umístění hotelu

Kvarner - nejlepší hotely

Top nabídky dovolené

Obchodní podmínky

Provozovatel serveru www.recenze.cz, Zájezdy.cz, a.s. (dále jen Provozovatel), si vyhrazuje právo odstranit fotografie, obrázky, výrazy, slova či příspěvky, které odporují dobrým mravům (např. obsahují vulgární výrazy, nadávky, rasistické, xenofobní či šovinistické narážky, u fotografií či obrázků pak takové, které jakkoli souvisejí s pornografií), porušují platné zákony ČR, poškozují dobré jméno Provozovatele, jeho obchodních partnerů nebo některého z uživatelů tohoto serveru, dále textové i obrazové příspěvky obsahující nabídky komerčního charakteru či jinak zneužívající možnosti propagace. Provozovatel si dále vyhrazuje právo nezobrazovat jména a příjmení uváděných osob, názvy cestovních kanceláří a cestovních agentur. Děkujeme za pochopení.

Provozovatel nenese žádnou odpovědnost za obsah či pravdivost recenzí. Autor recenze garantuje Provozovateli, že má práva ke zveřejnění jakýchkoliv obrázků či fotografií, které k recenzi přidal a zároveň tímto uděluje souhlas Provozovateli k jejich zveřejnění na internetu a využití v reklamních a propagačních materiálech.

Souhlasem s "Podmínkami vložení recenze hotelu" dává autor recenze rovněž souhlas se zařazením svého jména, příjmení a e-mailové adresy do zákaznického systému Provozovatele (čl. X Obchodních podmínek https://www.zajezdy.cz/informace/obchodni-podminky/), pakliže ještě není jeho zákazníkem.

Provozovatel prohlašuje, že chrání osobní údaje svých zákazníků, které v souvislosti se svou činností získá, a zaručuje jejich plnou ochranu v rámci těchto podmínek a platných právních předpisů.

Zájezdy.cz, a.s.

Podrobné hledání