Napsat recenzi

Zagreb

Recenze hotelu Hotel Zagreb *** (Chorvatsko - Kvarner - Karlobag)

Hodnocení:
průměrně: 3,4/5
Vloženo:
Pobyt: červenec 2014
Přečteno: 1 312x
Recenze se líbila: 405 čtenářům
Fotografie: 0
Videa: 0
Komentáře: 0

Karlobag je krásná lokalita, není tu moc lidí, jsou tu vidět krásné hory, moře je o dost slanější než jinde na Jadranu. Nám bohužel poprvé za deset let v tomto termínu nevyšlo počasí.

Ubytování  průměrně (3,1/5)

Pokoje nejsou na přistýlky dimenzované, když se rozloží křeslo, nejde otevřít balkon.

Balkony průchozí od sousedů.

Strava a stravování  průměrně (3,4/5)

Jídlo výborné, ale ne příliš pestré, hodně zeleniny, ale málo ovoce, celkově jsme ale všichni přibrali na váze :-). Spíš bych nazvala stravování plná penze než all inclusive.

Bar bychom uvítali otevřený delší čas než 11-21hod.

Vybavení, služby a personál hotelu  průměrně (3,2/5)

Za všechno se platí, wi-fi pouze pro jeden aparát, parkovné. Úklid pravidelný, všude čisto. Placení parkovného euro na den jsme taky jinde nezažili.

Obsluha u baru věčně nestíhala.

Pláž a moře  průměrně (4,2/5)

Hlavní pláž kamenitá, betonem upravené schody umožňují lepší vstup do moře. Pro úplně malé děti asi nevhodné, všude schody.

Okolí hotelu  průměrně (4,1/5)

Bazén vnější i vnitřní je skvělý, čistý. Tenisový kurt špatný (gumový povrch, špatná síť), snad minigolf lepší, ale nezkoušeli jsme.

Celkový dojem  průměrně (3,4/5)

Celkově jsem byli spokojení velmi až na výsadu cestovní kanceláře *********, a to placení delegátky na místě (5Euro na dospělou osobu za týden), přestože ji nikdo nevyužil a někdo dokonce ani za celý pobyt neviděl. Ještě jsme pak byli rádi, že nepřiplácíme za balkon a děti, některé cestovky vyžadovaly další platby před odjezdem.

Tento hotel bych doporučil(a) svým nejlepším kamarádům doporučuje 19
z 30 recenzentů

Hotel je vhodný pro:

  • Pro rodiny s dětmi

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.

« předchozí recenze hotelu další recenze hotelu »

Komentáře

Napište vlastní recenzi do tohoto hotelu

Umístění hotelu

Kvarner - nejlepší hotely

Top nabídky dovolené

Obchodní podmínky

Provozovatel serveru www.recenze.cz, Zájezdy.cz, a.s. (dále jen Provozovatel), si vyhrazuje právo odstranit fotografie, obrázky, výrazy, slova či příspěvky, které odporují dobrým mravům (např. obsahují vulgární výrazy, nadávky, rasistické, xenofobní či šovinistické narážky, u fotografií či obrázků pak takové, které jakkoli souvisejí s pornografií), porušují platné zákony ČR, poškozují dobré jméno Provozovatele, jeho obchodních partnerů nebo některého z uživatelů tohoto serveru, dále textové i obrazové příspěvky obsahující nabídky komerčního charakteru či jinak zneužívající možnosti propagace. Provozovatel si dále vyhrazuje právo nezobrazovat jména a příjmení uváděných osob, názvy cestovních kanceláří a cestovních agentur. Děkujeme za pochopení.

Provozovatel nenese žádnou odpovědnost za obsah či pravdivost recenzí. Autor recenze garantuje Provozovateli, že má práva ke zveřejnění jakýchkoliv obrázků či fotografií, které k recenzi přidal a zároveň tímto uděluje souhlas Provozovateli k jejich zveřejnění na internetu a využití v reklamních a propagačních materiálech.

Souhlasem s "Podmínkami vložení recenze hotelu" dává autor recenze rovněž souhlas se zařazením svého jména, příjmení a e-mailové adresy do zákaznického systému Provozovatele (čl. X Obchodních podmínek https://www.zajezdy.cz/informace/obchodni-podminky/), pakliže ještě není jeho zákazníkem.

Provozovatel prohlašuje, že chrání osobní údaje svých zákazníků, které v souvislosti se svou činností získá, a zaručuje jejich plnou ochranu v rámci těchto podmínek a platných právních předpisů.

Zájezdy.cz, a.s.

Podrobné hledání