Napsat recenzi

Nikdy viac

Recenze hotelu Hotel Zagreb *** (Chorvatsko - Kvarner - Karlobag)

Hodnocení:
průměrně: 3,6/5
Vloženo:
Pobyt: srpen 2018
Přečteno: 444x
Recenze se líbila: 194 čtenářům
Fotografie: 0
Videa: 0
Komentáře: 0

Nič čo bolo dohodnuté s manažérom hotela, nebolo splnené. Cestovali sme s malým dieťaťom a radili sme sa s hotelom či je to vhodné miesto a či napriek recenziam nám vie zabezpečiť vcelku normálnu izbu pre postielku s bežným prístupom pre kočík. Nič sa z toho nestalo. Neubytovali nás na nami vopred dohodnutú izbu, ale dali nás do druhej časti hotela, kde cca 30 chodov dole kopcom, 30 schodov hore kopcom.

Ubytování  průměrně (3,2/5)

Izba mala, špinavá, sprcha nefungovala, balkón znamená akurát tak veľké francúzske okno. Socialistický zaspaty hotel.

Strava a stravování  průměrně (3,6/5)

Keďže sme odišli uz po dvoch dňoch a hneď po prvých raňajkách mi bolo zle, ťažko hodnotiť ako uspokojive.

Vybavení, služby a personál hotelu  průměrně (3,3/5)

Katastrofa. Personál neochotny, na recepcii máte pocit, že ich otravujete. Pri platení za hotel pozor ! , cez mail komunikáciu neboli problém eura ale na mieste od nás ich nechcela vziať, len kuny. Po veľkom kriku kde všetky zúčastnené strany sme kypeli hnevom, nakoniec nebol problém zaplatiť eurami. Naozaj zle. Akoby to nešlo s úsmevom a hneď.

Pláž a moře  průměrně (4,2/5)

Plna kamienkov a, dosť problematicky prístup k vode, veľa veľa schodov, keďže sme mali kočík, absolútne sme si zle zvolili miesto. More je studené ale to nevnímam ako problém. Niekomu vyhovuje niekomu nie. Príroda je nadherna.

Celkový dojem  průměrně (3,6/5)

Neviem akej skupine by som takýto pobyt dopriala. Asi žiadnej. Ani na relax, ani na zabavu.

Tento hotel nedoporučuji doporučuje 19
z 28 recenzentů

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.

« předchozí recenze hotelu další recenze hotelu »

Komentáře

Napište vlastní recenzi do tohoto hotelu

Umístění hotelu

Kvarner - nejlepší hotely

Obchodní podmínky

Provozovatel serveru www.recenze.cz, Zájezdy.cz, a.s. (dále jen Provozovatel), si vyhrazuje právo odstranit fotografie, obrázky, výrazy, slova či příspěvky, které odporují dobrým mravům (např. obsahují vulgární výrazy, nadávky, rasistické, xenofobní či šovinistické narážky, u fotografií či obrázků pak takové, které jakkoli souvisejí s pornografií), porušují platné zákony ČR, poškozují dobré jméno Provozovatele, jeho obchodních partnerů nebo některého z uživatelů tohoto serveru, dále textové i obrazové příspěvky obsahující nabídky komerčního charakteru či jinak zneužívající možnosti propagace. Provozovatel si dále vyhrazuje právo nezobrazovat jména a příjmení uváděných osob, názvy cestovních kanceláří a cestovních agentur. Děkujeme za pochopení.

Provozovatel nenese žádnou odpovědnost za obsah či pravdivost recenzí. Autor recenze garantuje Provozovateli, že má práva ke zveřejnění jakýchkoliv obrázků či fotografií, které k recenzi přidal a zároveň tímto uděluje souhlas Provozovateli k jejich zveřejnění na internetu a využití v reklamních a propagačních materiálech.

Souhlasem s "Podmínkami vložení recenze hotelu" dává autor recenze rovněž souhlas se zařazením svého jména, příjmení a e-mailové adresy do zákaznického systému Provozovatele (čl. X Obchodních podmínek https://www.zajezdy.cz/informace/obchodni-podminky/), pakliže ještě není jeho zákazníkem.

Provozovatel prohlašuje, že chrání osobní údaje svých zákazníků, které v souvislosti se svou činností získá, a zaručuje jejich plnou ochranu v rámci těchto podmínek a platných právních předpisů.

Zájezdy.cz, a.s.

Podrobné hledání