Napsat recenzi

NEJ!

Recenze hotelu Hotel Zagreb *** (Chorvatsko - Kvarner - Karlobag)

Hodnocení:
průměrně: 3,6/5
Vloženo:
Pobyt: srpen 2019
Přečteno: 202x
Recenze se líbila: 121 čtenářům
Fotografie: 0
Videa: 0
Komentáře: 0

Naše letošní dovolena v karlobagu depandace Pinia byla úplně nejvíc a to především 100% práci animatorek a delegátek slečny Jany Honsove a Jany Homolove ml. Skvělým přístupem celého personálu hotelu a vynikajícím jídlem a služeb. Všechno odpovídá na 101% ceně a přes menší obavy po přečtení nějakých recenzi před dovolenou,sme se ÚPLNĚ zbytečně obávali. Nemáme celá naše 4clena rodina jedinou výtku. Možná jen,ze 14dni bylo málo. Za rok se moooooc těšíme a už teď se nemůžeme dočkat. A ještě jednou největší DÍK delegatkam a klukům z baru od bazenu

Ubytování  průměrně (3,2/5)

101% spokojenost! Depandace pinia super

Strava a stravování  průměrně (3,6/5)

101% spokojenost! Přibral sem 3kg,výborný jidlo

Vybavení, služby a personál hotelu  průměrně (3,3/5)

101%spokojenost! Služby,vše co hotel nabízí je zadarmo,jinde se musí vše platit. Personal? Úplně nejvíc pohodové lidi. Za 14dni sme ani jednou neviděli nikoho nastvaneho. Pořad se smáli,i když na pusu padali.

Pláž a moře  průměrně (4,2/5)

Moře nádherný,křišťálové čisté a spousta pokoukani při snorchlovani. Pláže,mola a vstupy do moře super.

Okolí hotelu  průměrně (4,1/5)

Okolí hotelu? Nádherný panoramata za městem,krásný hory. Hezké městečko,za podívanou stojí cele město i nahoře nad centrem,krásné malebné uličky,život místních krása.

Celkový dojem  průměrně (3,6/5)

Celkový dojem? Masakr,za tu cenu úplně nejvíc po všech stránkách,není jediné výtky. Všem mohu jediné doporučit.

Tento hotel bych doporučil(a) svým nejlepším kamarádům doporučuje 19
z 28 recenzentů

Hotel je vhodný pro:

  • Pro osoby toužící po klidu a odpočinku
  • Pro starší a méně pohyblivé osoby
  • Pro rodiny s dětmi
  • Pro mládež
  • Pro zamilované a manželské páry
  • Pro všechny věkové kategorie

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.

« předchozí recenze hotelu další recenze hotelu »

Komentáře

Napište vlastní recenzi do tohoto hotelu

Umístění hotelu

Kvarner - nejlepší hotely

Obchodní podmínky

Provozovatel serveru www.recenze.cz, Zájezdy.cz, a.s. (dále jen Provozovatel), si vyhrazuje právo odstranit fotografie, obrázky, výrazy, slova či příspěvky, které odporují dobrým mravům (např. obsahují vulgární výrazy, nadávky, rasistické, xenofobní či šovinistické narážky, u fotografií či obrázků pak takové, které jakkoli souvisejí s pornografií), porušují platné zákony ČR, poškozují dobré jméno Provozovatele, jeho obchodních partnerů nebo některého z uživatelů tohoto serveru, dále textové i obrazové příspěvky obsahující nabídky komerčního charakteru či jinak zneužívající možnosti propagace. Provozovatel si dále vyhrazuje právo nezobrazovat jména a příjmení uváděných osob, názvy cestovních kanceláří a cestovních agentur. Děkujeme za pochopení.

Provozovatel nenese žádnou odpovědnost za obsah či pravdivost recenzí. Autor recenze garantuje Provozovateli, že má práva ke zveřejnění jakýchkoliv obrázků či fotografií, které k recenzi přidal a zároveň tímto uděluje souhlas Provozovateli k jejich zveřejnění na internetu a využití v reklamních a propagačních materiálech.

Souhlasem s "Podmínkami vložení recenze hotelu" dává autor recenze rovněž souhlas se zařazením svého jména, příjmení a e-mailové adresy do zákaznického systému Provozovatele (čl. X Obchodních podmínek https://www.zajezdy.cz/informace/obchodni-podminky/), pakliže ještě není jeho zákazníkem.

Provozovatel prohlašuje, že chrání osobní údaje svých zákazníků, které v souvislosti se svou činností získá, a zaručuje jejich plnou ochranu v rámci těchto podmínek a platných právních předpisů.

Zájezdy.cz, a.s.

Podrobné hledání