Napsat recenzi

Karlobag

Recenze hotelu Hotel Zagreb *** (Chorvatsko - Kvarner - Karlobag)

Hodnocení:
průměrně: 3,4/5
Vloženo:
Pobyt: červenec 2021
Přečteno: 271x
Recenze se líbila: 91 čtenářům
Fotografie: 2
Videa: 0
Komentáře: 0
  • Pláž města Karlobag asi 500 m od hotelu Pláž města Karlobag asi 500 m od hotelu
  • Pohled z terasy hotelu na moře a ostrov Pag Pohled z terasy hotelu na moře a ostrov Pag

Krásné místo

Ubytování  průměrně (3,1/5)

Standardní na tříhvězdičkový hotel

Strava a stravování  průměrně (3,4/5)

Snídaně za všech osm dní pořád stejná, ale poměrně slušný výběr - sladká, mastná, zelenina, káva, čokoláda, čaj, mléko

K obědu a večeři několik teplých jídel včetně ryb, různé přílohy. Zeleniny dostatek, poměrně málo ovoce, vždy jen pomeranče , jablka, max. banány, vše v míse, nepřipravené, např. meloun, kiwi, avokádo, mango, papája....ani jednou.

Vybavení, služby a personál hotelu  průměrně (3,2/5)

Vybavení odpovídající tříhvězdičkovému hotelu, služby od personálu by mohli být lepší, asi měli zakázáno se smát na hotelové hosty

Pláž a moře  průměrně (4,2/5)

Krásné

Okolí hotelu  průměrně (4,1/5)

Super. Příroda nádherná, vstup do moře velice prudký a kamenitý, nevhodný pro neplavce a děti.

Celkový dojem  průměrně (3,4/5)

Moc pěkné, úplně suprová delegátka, mladá slečna z Písku, která nám vždy pomohla a byla to osoba na svém místě, a to včetně její kamarádky, která pracovala pro hotel.

Tento hotel bych doporučil(a) svým nejlepším kamarádům doporučuje 19
z 30 recenzentů

Hotel je vhodný pro:

  • Pro osoby toužící po klidu a odpočinku
  • Pro zamilované a manželské páry
  • Pro mládež

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.

« předchozí recenze hotelu další recenze hotelu »

Komentáře

Napište vlastní recenzi do tohoto hotelu

Umístění hotelu

Kvarner - nejlepší hotely

Top nabídky dovolené

Obchodní podmínky

Provozovatel serveru www.recenze.cz, Zájezdy.cz, a.s. (dále jen Provozovatel), si vyhrazuje právo odstranit fotografie, obrázky, výrazy, slova či příspěvky, které odporují dobrým mravům (např. obsahují vulgární výrazy, nadávky, rasistické, xenofobní či šovinistické narážky, u fotografií či obrázků pak takové, které jakkoli souvisejí s pornografií), porušují platné zákony ČR, poškozují dobré jméno Provozovatele, jeho obchodních partnerů nebo některého z uživatelů tohoto serveru, dále textové i obrazové příspěvky obsahující nabídky komerčního charakteru či jinak zneužívající možnosti propagace. Provozovatel si dále vyhrazuje právo nezobrazovat jména a příjmení uváděných osob, názvy cestovních kanceláří a cestovních agentur. Děkujeme za pochopení.

Provozovatel nenese žádnou odpovědnost za obsah či pravdivost recenzí. Autor recenze garantuje Provozovateli, že má práva ke zveřejnění jakýchkoliv obrázků či fotografií, které k recenzi přidal a zároveň tímto uděluje souhlas Provozovateli k jejich zveřejnění na internetu a využití v reklamních a propagačních materiálech.

Souhlasem s "Podmínkami vložení recenze hotelu" dává autor recenze rovněž souhlas se zařazením svého jména, příjmení a e-mailové adresy do zákaznického systému Provozovatele (čl. X Obchodních podmínek https://www.zajezdy.cz/informace/obchodni-podminky/), pakliže ještě není jeho zákazníkem.

Provozovatel prohlašuje, že chrání osobní údaje svých zákazníků, které v souvislosti se svou činností získá, a zaručuje jejich plnou ochranu v rámci těchto podmínek a platných právních předpisů.

Zájezdy.cz, a.s.

Podrobné hledání