Napsat recenzi

Hotel zodpovedá 3 hviezdičkám

Recenze hotelu Hotel Zagreb *** (Chorvatsko - Kvarner - Karlobag)

Hodnocení:
průměrně: 3,4/5
Vloženo:
Pobyt: červen 2019
Přečteno: 293x
Recenze se líbila: 155 čtenářům
Fotografie: 1
Videa: 0
Komentáře: 0

Hotel zodpovedá 3 hviezdičkám. Super cena. Boli sme na konci júna.

Ubytování  průměrně (3,1/5)

V izbách bol starší nábytok. Kúpeľňa nebola veľmi čistá. Veľmi malý balkón s pekným výhľadom na more.

Strava a stravování  průměrně (3,4/5)

Raňajky boli každý deň rovnaké (čo mi neprekáža, ale nejako mi nechutili). Obedy a večere boli chutné na výber bolo vždy jedno kuracie mäso, ryba, bravčové alebo hovädzie mäso, vegetariánske jedlo + rôzne druhy príloh, dezerty. Boli vždy dva druhy polievok (niektoré nám prišli ako práškové).

Vybavení, služby a personál hotelu  průměrně (3,2/5)

Veľmi príjemný pracovníci na recepcii. Oceňujem skorý check in, nakoľko sme na hotel došli o 12:30 nemali žiaden problém nás ihneď ubytovať.

Pláž a moře  průměrně (4,2/5)

Na pláž viedlo viacero schodov, pláž je betónová z možnosťou požičania lehátok, čo sme využili. Požičanie 2 lehátok na celý den bolo lacné (cca 10 €). Škoda, že nepožičiavajú i slnečníky.

Okolí hotelu  průměrně (4,1/5)

Okolie hotela pekné, menšie mestečko, krátka promenáda.

Celkový dojem  průměrně (3,4/5)

Celkový dojem z dovolenky je veľmi dobrý. Počasie bolo super 32°C, more trochu studenšie (stým sme rátali keďže sme boli na konci júna).

Tento hotel bych doporučil(a) svým nejlepším kamarádům doporučuje 19
z 30 recenzentů

Hotel je vhodný pro:

  • Pro zamilované a manželské páry
  • Pro osoby toužící po klidu a odpočinku

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.

« předchozí recenze hotelu další recenze hotelu »

Komentáře

Napište vlastní recenzi do tohoto hotelu

Umístění hotelu

Kvarner - nejlepší hotely

Top nabídky dovolené

Obchodní podmínky

Provozovatel serveru www.recenze.cz, Zájezdy.cz, a.s. (dále jen Provozovatel), si vyhrazuje právo odstranit fotografie, obrázky, výrazy, slova či příspěvky, které odporují dobrým mravům (např. obsahují vulgární výrazy, nadávky, rasistické, xenofobní či šovinistické narážky, u fotografií či obrázků pak takové, které jakkoli souvisejí s pornografií), porušují platné zákony ČR, poškozují dobré jméno Provozovatele, jeho obchodních partnerů nebo některého z uživatelů tohoto serveru, dále textové i obrazové příspěvky obsahující nabídky komerčního charakteru či jinak zneužívající možnosti propagace. Provozovatel si dále vyhrazuje právo nezobrazovat jména a příjmení uváděných osob, názvy cestovních kanceláří a cestovních agentur. Děkujeme za pochopení.

Provozovatel nenese žádnou odpovědnost za obsah či pravdivost recenzí. Autor recenze garantuje Provozovateli, že má práva ke zveřejnění jakýchkoliv obrázků či fotografií, které k recenzi přidal a zároveň tímto uděluje souhlas Provozovateli k jejich zveřejnění na internetu a využití v reklamních a propagačních materiálech.

Souhlasem s "Podmínkami vložení recenze hotelu" dává autor recenze rovněž souhlas se zařazením svého jména, příjmení a e-mailové adresy do zákaznického systému Provozovatele (čl. X Obchodních podmínek https://www.zajezdy.cz/informace/obchodni-podminky/), pakliže ještě není jeho zákazníkem.

Provozovatel prohlašuje, že chrání osobní údaje svých zákazníků, které v souvislosti se svou činností získá, a zaručuje jejich plnou ochranu v rámci těchto podmínek a platných právních předpisů.

Zájezdy.cz, a.s.

Podrobné hledání