super dovolená
Recenze hotelu Merhaba Hotel *** (Turecko - Alanya - Alanya)
Kde jste to byli - ty negativní recenze? Byli jsme s dvouletým dítětem a taková pohoda. Počasí úžasné - moře teplé - bazén i pro prcka - no prostě bezva odpočinek. Letěli jsme s německou CK z Vídně a vše jednoduché a o polovinu levnější. Takže všem doporučuji......v hotelu převážně Turci, takže jen pohoda
Ubytování
super - úklid denně - pokoje čisté - postele široké - polštáře hebké - výtah a všude nádherné květiny
Strava a stravování
výborné jídlo a že bylo jen jedno maso - asponˇ nám nebylo špatně z přepapání a jahody a ostatní jsme si koupili z pár lir na tržnici - jinak moc chutné a zelenina na všechny způsoby
Vybavení, služby a personál hotelu
našeho malého prcka si oblíbili a že byl po něm hrozný nepořádek nám nikdo nedal najevo a ani nechtěli žádný úplatek
Pláž a moře
hrubší písek - moře teplé - čisté a ty skály bez problémů a když jsme chtěli jeli jsme busem na Kleopatru
Okolí hotelu
krásné - zastávka busu hned u hotelu
Celkový dojem
báječných osm dní a to už jsme byli ve více zemích - Turecko nás mile překvapilo
z 10 recenzentů
Hotel je vhodný pro:
- Pro všechny věkové kategorie
Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.