Katastrofa
Recenze hotelu Merhaba Hotel *** (Turecko - Alanya - Alanya)
Turecko nádherné ale nejhorší ani nemůžu napsat hotel ale ubytovna. Nikdy více do Merhaba hotelu. Max 1hvezdicku.
Ubytování
Půl hvězdičky..
Strava a stravování
Jídlo každý den stejne. Děti se vůbec nemají čeho najíst.
Vybavení, služby a personál hotelu
Personál se snažil..ale nerozuměl.. němčina jeden člověk.anglictina jeden na recepcí.kazdy den se řešilo přestěhování do jiného hotelu.
Pláž a moře
Pláž čistá.more teplé čisté.
Okolí hotelu
Též v pořádku..na první pohled určitě.
Celkový dojem
Turecko krásná zem ,ale určitě jiný hotel.
z 10 recenzentů
Hotel je vhodný pro:
- Pro mládež
Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.