nikdy více
Recenze hotelu Merhaba Hotel *** (Turecko - Alanya - Alanya)
Můj druhý pobyt v Turecku,jídlo na příděl,každodenní problémy,delegati i z ostatních zemí museli opakovaně řešit stížnosti,majitel hotelu močil několik metrů od hotelového baz.nic podobného jsem nezažila a už bych nikdy nechtěla.je toho mnohem více,ale snad postačí důrazné varovaní.
Ubytování
v prostorách pod balkony v přízemí hotelu choval majitel hotelu slepice a kachny,v tom vedru ...
Strava a stravování
Vybavení, služby a personál hotelu
na baru neustale něco nebylo,právě došlo
Pláž a moře
špatný přístup do moře
Okolí hotelu
krásna zahrada
Celkový dojem
nikomu bych ho nedoporučila
z 10 recenzentů
Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.