dovolená
Recenze hotelu Merhaba Hotel *** (Turecko - Alanya - Alanya)
Mně se v tomto hotelu líbilo,ubytování slušné,personál dobrý ,hygiena dobrá,stravování výborné,jsem celkem spokojená
Ubytování
Ubytování výborné a čisté
Strava a stravování
se stravou jsem byla spokojena,jen chyběla ryba
Vybavení, služby a personál hotelu
s vybavením a personálem jsem spokojena,jen mi tam vadil majitel,který neustále sledoval ostřížím zrakem hosty i personál
Pláž a moře
pláž blízko a pěkná
Okolí hotelu
okolí hotelu pěkné,krásná zeleň
Celkový dojem
dobrý
z 10 recenzentů
Hotel je vhodný pro:
- Pro všechny věkové kategorie
Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.