Napsat recenzi

Parádní dovolená

Recenze hotelu Eri Beach & Village **** (Řecko - Kréta - Hersonissos)

Hodnocení:
průměrně: 3,3/5
Vloženo:
Pobyt: červen 2019
Přečteno: 51x
Recenze se líbila: 1 čtenářům
Fotografie: 0
Videa: 0
Komentáře: 0

Za nás perfektní,nejlepší dovolená.Vyžití jak pro děti,tak pro dospělé...Jelo nás 11 a všichni jsme byli spokojení..Moc jsme si to užili....Trošku jsme se báli ubytování,po přečtení recenzí,ale za nás super...Každý den uklizené pokoje a čísté ručníky i přehozy...Záchody u baru neustále setřené,personál profesionální a příjemný...Animační programy už na začátku června super...Každý večer pro děti,každé dopoledne aqarobik v bazénu,mile nás překvapilo,že každé odpoledne byli buchtičky ke kávičce,což pro děti u vody bylo bezva...Jídla na výběr hodně,každý si přišel na své,žádné fronty na jídlo,spousta ovoce a salátů a zmrzlina nikdy nechyběla.Moře nádherné a čisté,všechno blízko,žádní komáři a celý týden úplně jasno.Rádi se tam někdy vrátíme

Ubytování  průměrně (3,1/5)

Bezva,vše čistí stále uklizeno

Strava a stravování  průměrně (3,3/5)

Výborné,rozhodně bylo z čeho vybírat

Vybavení, služby a personál hotelu  průměrně (3,2/5)

Milí,přátelští a moc ochotní

Pláž a moře  průměrně (3,6/5)

Čisté

Okolí hotelu  průměrně (4/5)

Spousta taveren,krámečků,palem,kaktusů...Super

Celkový dojem  průměrně (3,3/5)

Nejlepší

Tento hotel bych doporučil(a) svým nejlepším kamarádům doporučuje 88
z 156 recenzentů

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.

« předchozí recenze hotelu

Komentáře

Napište vlastní recenzi do tohoto hotelu

Umístění hotelu

zvětšit mapu

Kréta - nejlepší hotely

Top nabídky dovolené

Obchodní podmínky

Provozovatel serveru www.recenze.cz, Zájezdy.cz, a.s. (dále jen Provozovatel), si vyhrazuje právo odstranit fotografie, obrázky, výrazy, slova či příspěvky, které odporují dobrým mravům (např. obsahují vulgární výrazy, nadávky, rasistické, xenofobní či šovinistické narážky, u fotografií či obrázků pak takové, které jakkoli souvisejí s pornografií), porušují platné zákony ČR, poškozují dobré jméno Provozovatele, jeho obchodních partnerů nebo některého z uživatelů tohoto serveru, dále textové i obrazové příspěvky obsahující nabídky komerčního charakteru či jinak zneužívající možnosti propagace. Provozovatel si dále vyhrazuje právo nezobrazovat jména a příjmení uváděných osob, názvy cestovních kanceláří a cestovních agentur. Děkujeme za pochopení.

Provozovatel nenese žádnou odpovědnost za obsah či pravdivost recenzí. Autor recenze garantuje Provozovateli, že má práva ke zveřejnění jakýchkoliv obrázků či fotografií, které k recenzi přidal a zároveň tímto uděluje souhlas Provozovateli k jejich zveřejnění na internetu a využití v reklamních a propagačních materiálech.

Souhlasem s "Podmínkami vložení recenze hotelu" dává autor recenze rovněž souhlas se zařazením svého jména, příjmení a e-mailové adresy do zákaznického systému Provozovatele (čl. X Obchodních podmínek https://www.zajezdy.cz/informace/obchodni-podminky/), pakliže ještě není jeho zákazníkem.

Provozovatel prohlašuje, že chrání osobní údaje svých zákazníků, které v souvislosti se svou činností získá, a zaručuje jejich plnou ochranu v rámci těchto podmínek a platných právních předpisů.

Zájezdy.cz, a.s.

Podrobné hledání