Napsat recenzi

Skvělá podzimní dovolená

Recenze hotelu Palm Beach Hotel & Bungalows ***** (Kypr - Larnaca - Dekelia)

Hodnocení:
průměrně: 5/5
Vloženo:
Pobyt: září 2016
Přečteno: 124x
Recenze se líbila: 215 čtenářům
Fotografie: 0
Videa: 0
Komentáře: 0

Velice pěkná dovolená !

Ubytování  průměrně (4,7/5)

Bydleli jsme v bungalovu, prostorné, čisté - luxusní

Strava a stravování  průměrně (4/5)

Trochu menší výběr ovoce, ale nevadilo nám to

Vybavení, služby a personál hotelu  průměrně (5/5)

Skvělé po všech stránkách

Pláž a moře  průměrně (4,3/5)

Malá pláž, kupodivu vždy bylo místo, moře čisté a teplé, kvůli vlnolamům jsme chodili na plavání pěšky do větší vody, zase velká výhoda pro rodiny s malými dětmi - od pláže asi 50 metrů hloubka ani ne po kolena

Okolí hotelu  průměrně (5/5)

Zajímavé, plno různých obchodů, chvilka autobusem do Larnaky za 1,50 euro

Celkový dojem  průměrně (5/5)

Velice vhodný termín pro dovolenou, moře 26 - 28 stupňů, teplota vzduchu ráno 21, přes den 28 - 31, večer 22 - 24

Tento hotel bych doporučil(a) svým nejlepším kamarádům doporučuje 3
z 3 recenzentů

Hotel je vhodný pro:

  • Pro všechny věkové kategorie

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.

« předchozí recenze hotelu

Komentáře

Napište vlastní recenzi do tohoto hotelu

Umístění hotelu

zvětšit mapu

Larnaca - nejlepší hotely

Top nabídky dovolené

Obchodní podmínky

Provozovatel serveru www.recenze.cz, Zájezdy.cz, a.s. (dále jen Provozovatel), si vyhrazuje právo odstranit fotografie, obrázky, výrazy, slova či příspěvky, které odporují dobrým mravům (např. obsahují vulgární výrazy, nadávky, rasistické, xenofobní či šovinistické narážky, u fotografií či obrázků pak takové, které jakkoli souvisejí s pornografií), porušují platné zákony ČR, poškozují dobré jméno Provozovatele, jeho obchodních partnerů nebo některého z uživatelů tohoto serveru, dále textové i obrazové příspěvky obsahující nabídky komerčního charakteru či jinak zneužívající možnosti propagace. Provozovatel si dále vyhrazuje právo nezobrazovat jména a příjmení uváděných osob, názvy cestovních kanceláří a cestovních agentur. Děkujeme za pochopení.

Provozovatel nenese žádnou odpovědnost za obsah či pravdivost recenzí. Autor recenze garantuje Provozovateli, že má práva ke zveřejnění jakýchkoliv obrázků či fotografií, které k recenzi přidal a zároveň tímto uděluje souhlas Provozovateli k jejich zveřejnění na internetu a využití v reklamních a propagačních materiálech.

Souhlasem s "Podmínkami vložení recenze hotelu" dává autor recenze rovněž souhlas se zařazením svého jména, příjmení a e-mailové adresy do zákaznického systému Provozovatele (čl. X Obchodních podmínek https://www.zajezdy.cz/informace/obchodni-podminky/), pakliže ještě není jeho zákazníkem.

Provozovatel prohlašuje, že chrání osobní údaje svých zákazníků, které v souvislosti se svou činností získá, a zaručuje jejich plnou ochranu v rámci těchto podmínek a platných právních předpisů.

Zájezdy.cz, a.s.

Podrobné hledání