Napsat recenzi

Vse OK az na cestu.

Recenze hotelu Salamis Bay Conti Hotel ***** (Kypr - Famagusta - Famagusta)

Hodnocení:
průměrně: 4,4/5
Vloženo:
Pobyt: říjen 2019
Přečteno: 265x
Recenze se líbila: 401 čtenářům
Fotografie: 0
Videa: 0
Komentáře: 0

Byli jsme spokojeni - mimo cesty. Cesta tam byla zkomplikována bouřkou a letadlo přistálo opakovaně v Antalyi a cesta zpět v 0:35 z hotelu byla dost nepříjemná. A v podstatě byl pobyt o 1 den kratší( příjezd v sobotu v 18 h a odjezd v neděli 0:35)! Starala se o nás delegátka od F*** tour Katarina a byla mimořádně šikovná.

Ubytování  průměrně (4,5/5)

Skvělé

Strava a stravování  průměrně (4,7/5)

Vybavení, služby a personál hotelu  průměrně (4,5/5)

Skvělé

Pláž a moře  průměrně (4,5/5)

Okolí hotelu  průměrně (3,4/5)

Celkový dojem  průměrně (4,4/5)

Spokojenost

Tento hotel bych doporučil(a) svým nejlepším kamarádům doporučuje 52
z 60 recenzentů

Hotel je vhodný pro:

  • Pro osoby toužící po klidu a odpočinku
  • Pro rodiny s dětmi
  • Pro starší a méně pohyblivé osoby

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.

« předchozí recenze hotelu další recenze hotelu »

Komentáře

Napište vlastní recenzi do tohoto hotelu

Umístění hotelu

Famagusta - nejlepší hotely

Top nabídky dovolené

Obchodní podmínky

Provozovatel serveru www.recenze.cz, Zájezdy.cz, a.s. (dále jen Provozovatel), si vyhrazuje právo odstranit fotografie, obrázky, výrazy, slova či příspěvky, které odporují dobrým mravům (např. obsahují vulgární výrazy, nadávky, rasistické, xenofobní či šovinistické narážky, u fotografií či obrázků pak takové, které jakkoli souvisejí s pornografií), porušují platné zákony ČR, poškozují dobré jméno Provozovatele, jeho obchodních partnerů nebo některého z uživatelů tohoto serveru, dále textové i obrazové příspěvky obsahující nabídky komerčního charakteru či jinak zneužívající možnosti propagace. Provozovatel si dále vyhrazuje právo nezobrazovat jména a příjmení uváděných osob, názvy cestovních kanceláří a cestovních agentur. Děkujeme za pochopení.

Provozovatel nenese žádnou odpovědnost za obsah či pravdivost recenzí. Autor recenze garantuje Provozovateli, že má práva ke zveřejnění jakýchkoliv obrázků či fotografií, které k recenzi přidal a zároveň tímto uděluje souhlas Provozovateli k jejich zveřejnění na internetu a využití v reklamních a propagačních materiálech.

Souhlasem s "Podmínkami vložení recenze hotelu" dává autor recenze rovněž souhlas se zařazením svého jména, příjmení a e-mailové adresy do zákaznického systému Provozovatele (čl. X Obchodních podmínek https://www.zajezdy.cz/informace/obchodni-podminky/), pakliže ještě není jeho zákazníkem.

Provozovatel prohlašuje, že chrání osobní údaje svých zákazníků, které v souvislosti se svou činností získá, a zaručuje jejich plnou ochranu v rámci těchto podmínek a platných právních předpisů.

Zájezdy.cz, a.s.

Podrobné hledání