Napsat recenzi

Salamis

Recenze hotelu Salamis Bay Conti Hotel ***** (Kypr - Famagusta - Famagusta)

Hodnocení:
průměrně: 4,4/5
Vloženo:
Pobyt: srpen 2021
Přečteno: 371x
Recenze se líbila: 180 čtenářům
Fotografie: 2
Videa: 0
Komentáře: 0

Hotel s veľkou kapacitou ubytovacích miest.

Ubytování  průměrně (4,5/5)

My sme boli ubytovaní v novej budove. V izbe čisto , no po chodbách by to chcelo trocha viac starostlivosti. Kúpeľňa taktiež čistučká, denne čisté uterráky.

Strava a stravování  průměrně (4,7/5)

Strava sa obmieňala , vždy bolo z čoho vybrať. Ak máte radi polievky, tak tu vám budú chýbať. Boli na vyber dva druhy, ale to sa nedalo jesť - aromatické, nechutné.

Koláčiky výborné. Vonku v plážovom bare hamburgery, hranolky a ovocie.

pri bazéne denne piekla pani gozleme, tie taktiež super.

V patiserii donuty, dezerty v poháry a káva.

Počas vikendov tam chodia tureckí hostia, pôsobia hlučne a neskutočne plytvajú jedlom, čo znižuje kvalitu hotela.

Vybavení, služby a personál hotelu  průměrně (4,5/5)

Personál sa snažil o čistotu v jedálni aj na pláži.

Pláž a moře  průměrně (4,5/5)

More super hneď pri hotely pláž ...teplá čistučká voda...piesok sem-tam kamene.

Okolí hotelu  průměrně (3,4/5)

V okolí nič moc....dva obchodiky , dajú sa tam kúpiť lacno suveníry.

Celkový dojem  průměrně (4,4/5)

Dobrá dovolenka.

Tento hotel nedoporučuji doporučuje 52
z 60 recenzentů

Hotel je vhodný pro:

  • Pro všechny věkové kategorie

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.

« předchozí recenze hotelu

Komentáře

Napište vlastní recenzi do tohoto hotelu

Umístění hotelu

Famagusta - nejlepší hotely

Top nabídky dovolené

Obchodní podmínky

Provozovatel serveru www.recenze.cz, Zájezdy.cz, a.s. (dále jen Provozovatel), si vyhrazuje právo odstranit fotografie, obrázky, výrazy, slova či příspěvky, které odporují dobrým mravům (např. obsahují vulgární výrazy, nadávky, rasistické, xenofobní či šovinistické narážky, u fotografií či obrázků pak takové, které jakkoli souvisejí s pornografií), porušují platné zákony ČR, poškozují dobré jméno Provozovatele, jeho obchodních partnerů nebo některého z uživatelů tohoto serveru, dále textové i obrazové příspěvky obsahující nabídky komerčního charakteru či jinak zneužívající možnosti propagace. Provozovatel si dále vyhrazuje právo nezobrazovat jména a příjmení uváděných osob, názvy cestovních kanceláří a cestovních agentur. Děkujeme za pochopení.

Provozovatel nenese žádnou odpovědnost za obsah či pravdivost recenzí. Autor recenze garantuje Provozovateli, že má práva ke zveřejnění jakýchkoliv obrázků či fotografií, které k recenzi přidal a zároveň tímto uděluje souhlas Provozovateli k jejich zveřejnění na internetu a využití v reklamních a propagačních materiálech.

Souhlasem s "Podmínkami vložení recenze hotelu" dává autor recenze rovněž souhlas se zařazením svého jména, příjmení a e-mailové adresy do zákaznického systému Provozovatele (čl. X Obchodních podmínek https://www.zajezdy.cz/informace/obchodni-podminky/), pakliže ještě není jeho zákazníkem.

Provozovatel prohlašuje, že chrání osobní údaje svých zákazníků, které v souvislosti se svou činností získá, a zaručuje jejich plnou ochranu v rámci těchto podmínek a platných právních předpisů.

Zájezdy.cz, a.s.

Podrobné hledání