Napsat recenzi

Stížnost

Recenze hotelu Kaya Artemis Resort ***** (Kypr - Famagusta - Bafra)

Hodnocení:
průměrně: 4,3/5
Vloženo:
Pobyt: září 2017
Přečteno: 472x
Recenze se líbila: 413 čtenářům
Fotografie: 0
Videa: 0
Komentáře: 0

Až na CK výborný

Ubytování  průměrně (4/5)

Nejdříve nás ubytovali v pavilónu č.1. a to jsem odmítla podle recenzí,tak za úplatek jsme dostali pavilon č.4.v přízemí.Pokoj velký,ale pořád tu byla cítit plíseň.

Strava a stravování  průměrně (4,4/5)

Výborný,každý si vybere

Vybavení, služby a personál hotelu  průměrně (4,3/5)

Služby jako v Turecku,hotel už má něco za sebou

Pláž a moře  průměrně (5/5)

Krásné a teplé

Okolí hotelu  průměrně (3,2/5)

Kolem nic,jen stavby nových hotelů

Celkový dojem  průměrně (4,3/5)

Až na CK,která Vás podvadi ne 7 nocí,ale 6.Do hotelu se dostanete ve 2,30 hod na recepci jedna bageta něco jako se sýrem a jedna kyselá sliva a to je den 11.9. a ne ,10.9.,odlet 17.9. a odjezd od hotelu v 11,20 bez oběda.Pořád nás čechy drbou!!!

Tento hotel bych doporučil(a) svým nejlepším kamarádům doporučuje 36
z 41 recenzentů

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.

« předchozí recenze hotelu další recenze hotelu »

Komentáře

Napište vlastní recenzi do tohoto hotelu

Umístění hotelu

Famagusta - nejlepší hotely

Top nabídky dovolené

Obchodní podmínky

Provozovatel serveru www.recenze.cz, Zájezdy.cz, a.s. (dále jen Provozovatel), si vyhrazuje právo odstranit fotografie, obrázky, výrazy, slova či příspěvky, které odporují dobrým mravům (např. obsahují vulgární výrazy, nadávky, rasistické, xenofobní či šovinistické narážky, u fotografií či obrázků pak takové, které jakkoli souvisejí s pornografií), porušují platné zákony ČR, poškozují dobré jméno Provozovatele, jeho obchodních partnerů nebo některého z uživatelů tohoto serveru, dále textové i obrazové příspěvky obsahující nabídky komerčního charakteru či jinak zneužívající možnosti propagace. Provozovatel si dále vyhrazuje právo nezobrazovat jména a příjmení uváděných osob, názvy cestovních kanceláří a cestovních agentur. Děkujeme za pochopení.

Provozovatel nenese žádnou odpovědnost za obsah či pravdivost recenzí. Autor recenze garantuje Provozovateli, že má práva ke zveřejnění jakýchkoliv obrázků či fotografií, které k recenzi přidal a zároveň tímto uděluje souhlas Provozovateli k jejich zveřejnění na internetu a využití v reklamních a propagačních materiálech.

Souhlasem s "Podmínkami vložení recenze hotelu" dává autor recenze rovněž souhlas se zařazením svého jména, příjmení a e-mailové adresy do zákaznického systému Provozovatele (čl. X Obchodních podmínek https://www.zajezdy.cz/informace/obchodni-podminky/), pakliže ještě není jeho zákazníkem.

Provozovatel prohlašuje, že chrání osobní údaje svých zákazníků, které v souvislosti se svou činností získá, a zaručuje jejich plnou ochranu v rámci těchto podmínek a platných právních předpisů.

Zájezdy.cz, a.s.

Podrobné hledání