Napsat recenzi

Kaya Artemis

Recenze hotelu Kaya Artemis Resort ***** (Kypr - Famagusta - Bafra)

Hodnocení:
průměrně: 4,3/5
Vloženo:
Pobyt: červen 2023
Přečteno: 17x
Recenze se líbila: 59 čtenářům
Fotografie: 0
Videa: 0
Komentáře: 0

Nechápu dost dobře některé recenze. To že jim vadí že se bydlí mimo hlavní budovu považují za velké minus. Takže... Všimli jste si v hlavní budově nějakých balkonů? Já teda ne. To by jste chtěli strávit dovolenou v pokoji bez možnosti si jít třeba na balkón zapálit nebo nemít možnost kde usušit plavky? Já teda ne. Na jídlo i ti z hlavní budovy chodí do stejné jídelny u velkého bazénu. A navíc každá cestovka umožní za příplatek v hlavní budově bydlet. Tak nehledejte chyby tam kde nejsou.

Ubytování  průměrně (4/5)

Mimo hlavní budovu, čisto, bar denně doplněn, denně úklid i výměna ručníků

Strava a stravování  průměrně (4,4/5)

Bezkonkurenční

Vybavení, služby a personál hotelu  průměrně (4,3/5)

Personál mluví pouze anglucky, což vzhledem k tomu, že se jedná defakto o Turecko, je zvláštní. Na pevnině mluví skoro každý německy i rusky. Zde vládne jen angličtina.

Denně večerní programy

Pláž a moře  průměrně (5/5)

Čisté moře, sem tam hnědé chaluhy co se drží jen u dna.

Okolí hotelu  průměrně (3,2/5)

Nic co by stálo za vidění. Chce to si půjčit auto a vyjet na Karpaz na panenské písčité pláže bez lidí a s vlnami. Nebo kdo chce památky tak si zajet do Nikosie

Celkový dojem  průměrně (4,3/5)

Super služby, super dovolená, ale pouze pokud si půjčite auto. Strávit celou dovolenou pouze v resortu by byla nuda

Tento hotel bych doporučil(a) svým nejlepším kamarádům doporučuje 36
z 41 recenzentů

Hotel je vhodný pro:

  • Pro všechny věkové kategorie

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.

« předchozí recenze hotelu další recenze hotelu »

Komentáře

Napište vlastní recenzi do tohoto hotelu

Umístění hotelu

Famagusta - nejlepší hotely

Top nabídky dovolené

Obchodní podmínky

Provozovatel serveru www.recenze.cz, Zájezdy.cz, a.s. (dále jen Provozovatel), si vyhrazuje právo odstranit fotografie, obrázky, výrazy, slova či příspěvky, které odporují dobrým mravům (např. obsahují vulgární výrazy, nadávky, rasistické, xenofobní či šovinistické narážky, u fotografií či obrázků pak takové, které jakkoli souvisejí s pornografií), porušují platné zákony ČR, poškozují dobré jméno Provozovatele, jeho obchodních partnerů nebo některého z uživatelů tohoto serveru, dále textové i obrazové příspěvky obsahující nabídky komerčního charakteru či jinak zneužívající možnosti propagace. Provozovatel si dále vyhrazuje právo nezobrazovat jména a příjmení uváděných osob, názvy cestovních kanceláří a cestovních agentur. Děkujeme za pochopení.

Provozovatel nenese žádnou odpovědnost za obsah či pravdivost recenzí. Autor recenze garantuje Provozovateli, že má práva ke zveřejnění jakýchkoliv obrázků či fotografií, které k recenzi přidal a zároveň tímto uděluje souhlas Provozovateli k jejich zveřejnění na internetu a využití v reklamních a propagačních materiálech.

Souhlasem s "Podmínkami vložení recenze hotelu" dává autor recenze rovněž souhlas se zařazením svého jména, příjmení a e-mailové adresy do zákaznického systému Provozovatele (čl. X Obchodních podmínek https://www.zajezdy.cz/informace/obchodni-podminky/), pakliže ještě není jeho zákazníkem.

Provozovatel prohlašuje, že chrání osobní údaje svých zákazníků, které v souvislosti se svou činností získá, a zaručuje jejich plnou ochranu v rámci těchto podmínek a platných právních předpisů.

Zájezdy.cz, a.s.

Podrobné hledání