Napsat recenzi

Prehliadka hotela Kaya Artemis*****

Recenze hotelu Kaya Artemis Resort ***** (Kypr - Famagusta - Bafra)

Hodnocení:
průměrně: 4,3/5
Vloženo:
Pobyt: říjen 2012
Přečteno: 2 642x
Recenze se líbila: 735 čtenářům
Fotografie: 25
Videa: 0
Komentáře: 0

Veľkolepý a luxusný hotelový komplex postavený ako replika starého chrámu bohyne Artemis. Nachádza sa na severovýchodnom pobreží v regióne Bafra, priamo na prekrásnej pláži.

Ubytování  průměrně (4/5)

Štandardné 2 lôžkové útulné izby s možnosťou 2 prísteliek, nachádzajú sa v Holiday Village.

V hlavnej budove sú ubytovaný len kasínový hráči, a ceny týchto izieb sú oveľa drahšie.

Strava a stravování  průměrně (4,4/5)

all inclusive

Vybavení, služby a personál hotelu  průměrně (4,3/5)

K vybaveniu hotela patrí hlavná reštaurácia s vonkajšou terasou, reštaurácia pre deti, tri reštaurácie a'la carte, niekoľko barov, nákupné centrum, konferenčné miestnosti, kasíno v štýle Las Vegas, vodný park, niekoľko bazénov kde slnečníky a ležadlá sú zdarma, vnútorný bazén, posilňovňa, SPA centrum, turecké kúpele, amfiteáter, lekár, požičovňa áut. Pre deti je k dispozícii detský klub, detský bazén so šmykľavkami, diskotéka a detské ihrisko.

Pláž a moře  průměrně (5/5)

Hotel leží pri jednej z najkrajších a najširších pláží na ostrove, s pozvoľným vstupom domora.

Okolí hotelu  průměrně (3,2/5)

Celkový dojem  průměrně (4,3/5)

Prežijete luxusnú dovolenku vo veľkom štýle, cítiť sa budetr ako v antickom Las Vegas a objavíte tak jeden zo siedmych divov sveta. Transfer z letiska cca 80 min.

Tento hotel bych doporučil(a) svým nejlepším kamarádům doporučuje 36
z 41 recenzentů

Hotel je vhodný pro:

  • Pro zamilované a manželské páry
  • Pro mládež

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.

« předchozí recenze hotelu další recenze hotelu »

Komentáře

Napište vlastní recenzi do tohoto hotelu

Umístění hotelu

Famagusta - nejlepší hotely

Top nabídky dovolené

Obchodní podmínky

Provozovatel serveru www.recenze.cz, Zájezdy.cz, a.s. (dále jen Provozovatel), si vyhrazuje právo odstranit fotografie, obrázky, výrazy, slova či příspěvky, které odporují dobrým mravům (např. obsahují vulgární výrazy, nadávky, rasistické, xenofobní či šovinistické narážky, u fotografií či obrázků pak takové, které jakkoli souvisejí s pornografií), porušují platné zákony ČR, poškozují dobré jméno Provozovatele, jeho obchodních partnerů nebo některého z uživatelů tohoto serveru, dále textové i obrazové příspěvky obsahující nabídky komerčního charakteru či jinak zneužívající možnosti propagace. Provozovatel si dále vyhrazuje právo nezobrazovat jména a příjmení uváděných osob, názvy cestovních kanceláří a cestovních agentur. Děkujeme za pochopení.

Provozovatel nenese žádnou odpovědnost za obsah či pravdivost recenzí. Autor recenze garantuje Provozovateli, že má práva ke zveřejnění jakýchkoliv obrázků či fotografií, které k recenzi přidal a zároveň tímto uděluje souhlas Provozovateli k jejich zveřejnění na internetu a využití v reklamních a propagačních materiálech.

Souhlasem s "Podmínkami vložení recenze hotelu" dává autor recenze rovněž souhlas se zařazením svého jména, příjmení a e-mailové adresy do zákaznického systému Provozovatele (čl. X Obchodních podmínek https://www.zajezdy.cz/informace/obchodni-podminky/), pakliže ještě není jeho zákazníkem.

Provozovatel prohlašuje, že chrání osobní údaje svých zákazníků, které v souvislosti se svou činností získá, a zaručuje jejich plnou ochranu v rámci těchto podmínek a platných právních předpisů.

Zájezdy.cz, a.s.

Podrobné hledání