Napsat recenzi

OPRAVDU VYDAŘENÁ DOVOLENÁ 23.6-3.7 214

Recenze hotelu Kaya Artemis Resort ***** (Kypr - Famagusta - Bafra)

Hodnocení:
průměrně: 4,3/5
Vloženo:
Pobyt: červen 2014
Přečteno: 1 265x
Recenze se líbila: 663 čtenářům
Fotografie: 0
Videa: 0
Komentáře: 0

Pěkné čisté ubytování. Hned po příjezdu na hotel na recepci nás čekal balíček ve 3:00 hodiny ráno a připravené pokoje my - vilky.

Ubytování  průměrně (4/5)

vilky čisté pravidelně uklizené, čisté ručníky, klimatizace, jednoduše řečeno SUPER

Strava a stravování  průměrně (4,4/5)

za celých 11 dní jsme pořád měli objevovat nové, nové pochoutky, bar na pláži bar u bazénu, rychlá obsluha , žádné fronty plně dostačující!

Vybavení, služby a personál hotelu  průměrně (4,3/5)

personál milý vstřícný.

Pláž a moře  průměrně (5/5)

pláž molo ale i krásný přístup pozvolný do moře, pláž čistá písečná, dostatek lehátek, slunečníků,

Okolí hotelu  průměrně (3,2/5)

hotel je v krásné vzrostlé udržované zahradě, ALE KDYŽ OPUSTÍTE BRÁNY HOTELU JE TAM PUSTO A NEPOŘÁDEK....

Celkový dojem  průměrně (4,3/5)

SUPER!!! nejlepší dovolená kterou jsme absolvovali,, NIKDE SE NÁM NELÍBILO JAKO ZDE!!! určitě doporučujeme navštívit!!!!!!!!

Tento hotel bych doporučil(a) svým nejlepším kamarádům doporučuje 36
z 41 recenzentů

Hotel je vhodný pro:

  • Pro zamilované a manželské páry
  • Pro starší a méně pohyblivé osoby
  • Pro osoby toužící po klidu a odpočinku
  • Pro všechny věkové kategorie
  • Pro rodiny s dětmi
  • Pro mládež

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.

« předchozí recenze hotelu další recenze hotelu »

Komentáře

Napište vlastní recenzi do tohoto hotelu

Umístění hotelu

Famagusta - nejlepší hotely

Top nabídky dovolené

Obchodní podmínky

Provozovatel serveru www.recenze.cz, Zájezdy.cz, a.s. (dále jen Provozovatel), si vyhrazuje právo odstranit fotografie, obrázky, výrazy, slova či příspěvky, které odporují dobrým mravům (např. obsahují vulgární výrazy, nadávky, rasistické, xenofobní či šovinistické narážky, u fotografií či obrázků pak takové, které jakkoli souvisejí s pornografií), porušují platné zákony ČR, poškozují dobré jméno Provozovatele, jeho obchodních partnerů nebo některého z uživatelů tohoto serveru, dále textové i obrazové příspěvky obsahující nabídky komerčního charakteru či jinak zneužívající možnosti propagace. Provozovatel si dále vyhrazuje právo nezobrazovat jména a příjmení uváděných osob, názvy cestovních kanceláří a cestovních agentur. Děkujeme za pochopení.

Provozovatel nenese žádnou odpovědnost za obsah či pravdivost recenzí. Autor recenze garantuje Provozovateli, že má práva ke zveřejnění jakýchkoliv obrázků či fotografií, které k recenzi přidal a zároveň tímto uděluje souhlas Provozovateli k jejich zveřejnění na internetu a využití v reklamních a propagačních materiálech.

Souhlasem s "Podmínkami vložení recenze hotelu" dává autor recenze rovněž souhlas se zařazením svého jména, příjmení a e-mailové adresy do zákaznického systému Provozovatele (čl. X Obchodních podmínek https://www.zajezdy.cz/informace/obchodni-podminky/), pakliže ještě není jeho zákazníkem.

Provozovatel prohlašuje, že chrání osobní údaje svých zákazníků, které v souvislosti se svou činností získá, a zaručuje jejich plnou ochranu v rámci těchto podmínek a platných právních předpisů.

Zájezdy.cz, a.s.

Podrobné hledání