Napsat recenzi

Kaya Artemis

Recenze hotelu Kaya Artemis Resort ***** (Kypr - Famagusta - Bafra)

Hodnocení:
průměrně: 4,3/5
Vloženo:
Pobyt: srpen 2013
Přečteno: 1 323x
Recenze se líbila: 702 čtenářům
Fotografie: 0
Videa: 0
Komentáře: 0

Pred pár dňami sme sa vrátili z prekrásnej dovolenky na Cypre. Ubytovaní sme boli vo vilkách hotela Kaya Artemis. Boli sme veĽMI SPOKOJNí a radi by sme sa tam ešte vrátili. To more a pláž, to je niečo na čo sa nedá zabudnúť. Všade čisto, poriadok, Izby pekné, stále upratované. Strava chutná, veľké množstvo jedál, ovocia, zákuzkov či už na raňajky, obedy, večere. Akurát bar all inclusiv nie priamo na pláži, treba prejsť trošku ďalej k bazenu, ale to nie je zase ďaleko, podľa toho kde máte lehátko. Najbližšie je to k baru od lehátok v blízkosti móla. Podávajú tam alko, nealko - bezplatne.Pekné prostredie, proste super. Môžeme len doporučiť.

Ubytování  průměrně (4/5)

pekné, čisté

Strava a stravování  průměrně (4,4/5)

veľký sortiment,. chutné jedlá,obosie, zeleninové šaláty, zákuzjky,torty

Vybavení, služby a personál hotelu  průměrně (4,3/5)

personál prívetivý, príjemný, usmiaty- starajú sa

Pláž a moře  průměrně (5/5)

moré nádherne čisté, pláž piesnočnatá bez kamienkov, nádhera

Okolí hotelu  průměrně (3,2/5)

všetko pekné, upravené,

Celkový dojem  průměrně (4,3/5)

prekrásna dovolenka

Tento hotel bych doporučil(a) svým nejlepším kamarádům doporučuje 36
z 41 recenzentů

Hotel je vhodný pro:

  • Pro zamilované a manželské páry
  • Pro starší a méně pohyblivé osoby
  • Pro osoby toužící po klidu a odpočinku
  • Pro všechny věkové kategorie
  • Pro rodiny s dětmi
  • Pro mládež

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.

« předchozí recenze hotelu další recenze hotelu »

Komentáře

Napište vlastní recenzi do tohoto hotelu

Umístění hotelu

Famagusta - nejlepší hotely

Top nabídky dovolené

Obchodní podmínky

Provozovatel serveru www.recenze.cz, Zájezdy.cz, a.s. (dále jen Provozovatel), si vyhrazuje právo odstranit fotografie, obrázky, výrazy, slova či příspěvky, které odporují dobrým mravům (např. obsahují vulgární výrazy, nadávky, rasistické, xenofobní či šovinistické narážky, u fotografií či obrázků pak takové, které jakkoli souvisejí s pornografií), porušují platné zákony ČR, poškozují dobré jméno Provozovatele, jeho obchodních partnerů nebo některého z uživatelů tohoto serveru, dále textové i obrazové příspěvky obsahující nabídky komerčního charakteru či jinak zneužívající možnosti propagace. Provozovatel si dále vyhrazuje právo nezobrazovat jména a příjmení uváděných osob, názvy cestovních kanceláří a cestovních agentur. Děkujeme za pochopení.

Provozovatel nenese žádnou odpovědnost za obsah či pravdivost recenzí. Autor recenze garantuje Provozovateli, že má práva ke zveřejnění jakýchkoliv obrázků či fotografií, které k recenzi přidal a zároveň tímto uděluje souhlas Provozovateli k jejich zveřejnění na internetu a využití v reklamních a propagačních materiálech.

Souhlasem s "Podmínkami vložení recenze hotelu" dává autor recenze rovněž souhlas se zařazením svého jména, příjmení a e-mailové adresy do zákaznického systému Provozovatele (čl. X Obchodních podmínek https://www.zajezdy.cz/informace/obchodni-podminky/), pakliže ještě není jeho zákazníkem.

Provozovatel prohlašuje, že chrání osobní údaje svých zákazníků, které v souvislosti se svou činností získá, a zaručuje jejich plnou ochranu v rámci těchto podmínek a platných právních předpisů.

Zájezdy.cz, a.s.

Podrobné hledání