Napsat recenzi

Nezapomenutelná dovolená

Recenze hotelu Concorde Luxury Resort ***** (Kypr - Famagusta - Bafra)

Hodnocení:
průměrně: 5/5
Vloženo:
Pobyt: srpen 2019
Přečteno: 154x
Recenze se líbila: 683 čtenářům
Fotografie: 5
Videa: 0
Komentáře: 0

Nádherná dovolená v luxusním hotelu, krásné počasí, luxusní prostředí,nádherné moře.

Ubytování  průměrně (5/5)

ubytování bylo luxusní, personál se o nás staral jako o vlastní. je vidět že hotel je z těch novějších. Na každém pokoji je varná konvice, je každý den doplňovaný čaj i káva.

Strava a stravování  průměrně (4,5/5)

široká škála ve stravování. každý si našel to co potřebuje. jediná vytknutí bych měl ke snídaním. byli dost jednotvárné. lednice na pokoji byla vždy každý den doplňovaná.

Vybavení, služby a personál hotelu  průměrně (5/5)

vybavení hotelu super, personál se o nás staral velmi dobře. Animační programy každý den, pro děti tobogány, hlídání dětí.

Pláž a moře  průměrně (4,3/5)

pláž byla každé ráno upravená, lehátka čistá, to samé bylo na molu. Ručníků bylo dostatek během celého pobytu a byly vždy doplňované. Vstup do moře pozvolný, místy kameny.

Okolí hotelu  průměrně (3,5/5)

Okolí hotelu je nádherné. krásný čistý bazén, nádherná zahrada kolem hotelu. všude čistota.

Celkový dojem  průměrně (5/5)

SUPER DOVOLENÁ !!! Určitě se sem rádi vrátíme.

Tento hotel bych doporučil(a) svým nejlepším kamarádům doporučuje 6
z 6 recenzentů

Hotel je vhodný pro:

  • Pro zamilované a manželské páry
  • Pro obchodníky
  • Pro osoby toužící po klidu a odpočinku
  • Pro starší a méně pohyblivé osoby
  • Pro mládež
  • Pro rodiny s dětmi
  • Pro všechny věkové kategorie

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.

« předchozí recenze hotelu další recenze hotelu »

Komentáře

Napište vlastní recenzi do tohoto hotelu

Umístění hotelu

Famagusta - nejlepší hotely

Top nabídky dovolené

Obchodní podmínky

Provozovatel serveru www.recenze.cz, Zájezdy.cz, a.s. (dále jen Provozovatel), si vyhrazuje právo odstranit fotografie, obrázky, výrazy, slova či příspěvky, které odporují dobrým mravům (např. obsahují vulgární výrazy, nadávky, rasistické, xenofobní či šovinistické narážky, u fotografií či obrázků pak takové, které jakkoli souvisejí s pornografií), porušují platné zákony ČR, poškozují dobré jméno Provozovatele, jeho obchodních partnerů nebo některého z uživatelů tohoto serveru, dále textové i obrazové příspěvky obsahující nabídky komerčního charakteru či jinak zneužívající možnosti propagace. Provozovatel si dále vyhrazuje právo nezobrazovat jména a příjmení uváděných osob, názvy cestovních kanceláří a cestovních agentur. Děkujeme za pochopení.

Provozovatel nenese žádnou odpovědnost za obsah či pravdivost recenzí. Autor recenze garantuje Provozovateli, že má práva ke zveřejnění jakýchkoliv obrázků či fotografií, které k recenzi přidal a zároveň tímto uděluje souhlas Provozovateli k jejich zveřejnění na internetu a využití v reklamních a propagačních materiálech.

Souhlasem s "Podmínkami vložení recenze hotelu" dává autor recenze rovněž souhlas se zařazením svého jména, příjmení a e-mailové adresy do zákaznického systému Provozovatele (čl. X Obchodních podmínek https://www.zajezdy.cz/informace/obchodni-podminky/), pakliže ještě není jeho zákazníkem.

Provozovatel prohlašuje, že chrání osobní údaje svých zákazníků, které v souvislosti se svou činností získá, a zaručuje jejich plnou ochranu v rámci těchto podmínek a platných právních předpisů.

Zájezdy.cz, a.s.

Podrobné hledání