Napsat recenzi

Krásný, vkusný resort, kvalitní služby, výborný poměr cena a kvalita

Recenze hotelu Concorde Luxury Resort ***** (Kypr - Famagusta - Bafra)

Hodnocení:
průměrně: 5/5
Vloženo:
Pobyt: červenec 2019
Přečteno: 65x
Recenze se líbila: 286 čtenářům
Fotografie: 0
Videa: 0
Komentáře: 0

V tomto resortu jsme strávili příjemný týden. Mohu doporučit, jedná se o vkusný resort. Rozhodně doporučuji půjčit si auto a severní část Kypru si trochu projet, Výběžek Karpaz je nádherný, je zde málo turistů, zajímavé památky, nádherné pláže a divocí osli. Nezapomeňte jim vzít něco s sebou, stojí uprostřed silnice a žebrají :-).

Ubytování  průměrně (5/5)

Ubytování jsme měli ve vilce a bylo naprosto perfektní, kromě úklidu, tam jsme měli trochu problém. Špatně upevněné závěsy vypadávaly z kolejnice, a I přes urgence, pokojská nezajistila nápravu. Dále pozor na signalizaci úklidu u vstupních dveří, nevšimli jsme si a neměli jsme zapnuto.... tudíž nám nikdo 2 dny neuklidil a ani nedoplnil ručníky......Ani po zapnutí úklid nefungoval perfektně, nebyly pravidelně doplňovány hotelové gely.....

Strava a stravování  průměrně (4,5/5)

Jídlo formou švédských stolů je výborné, vybere si každý. Jídelna je ale příliš velká, hlučná a přeplněná....Dají se ale využít i stoly venku na terase a tam je naopak stolování velmi příjemné. Personál restaurace je také velmi milý a ochotný, i když občas nestíhá...

Vybavení, služby a personál hotelu  průměrně (5/5)

Vše perfektní. V rámci ultra all inclusive, máte vše v ceně, včetně plážových barů, lehátek a slunečníků, plážových ručníků.....

Pláž a moře  průměrně (4,3/5)

Pláž u hotelu je velmi pěkně upravená a vkusně vybavená, včetně veškerého zázemí. Plážový bar má v nabídce kvalitní alkoholické i nealkoholické nápoje i ovoce. Vše je v rámci ultra all inclusive v ceně pobytu. Moře je ale u této pláže zakalené zvířeným pískem. To se nám moc nelíbilo. Cca 4 minuty chůze směrem k hotelu Limak, ja ale krásná pláž s průzračnou vodou, takže do moře jsme chodili tam.

Okolí hotelu  průměrně (3,5/5)

V okolí hotelu toho k vidění moc není. V resortu ale naleznete vše co potřebujete, je rozlehlý, hosty dokonce po areálu vozí elektrovozíky.

Celkový dojem  průměrně (5/5)

Výborný, klidně bychom jeli znovu.

Tento hotel bych doporučil(a) svým nejlepším kamarádům doporučuje 6
z 6 recenzentů

Hotel je vhodný pro:

  • Pro všechny věkové kategorie

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.

« předchozí recenze hotelu další recenze hotelu »

Komentáře

Napište vlastní recenzi do tohoto hotelu

Umístění hotelu

Famagusta - nejlepší hotely

Top nabídky dovolené

Obchodní podmínky

Provozovatel serveru www.recenze.cz, Zájezdy.cz, a.s. (dále jen Provozovatel), si vyhrazuje právo odstranit fotografie, obrázky, výrazy, slova či příspěvky, které odporují dobrým mravům (např. obsahují vulgární výrazy, nadávky, rasistické, xenofobní či šovinistické narážky, u fotografií či obrázků pak takové, které jakkoli souvisejí s pornografií), porušují platné zákony ČR, poškozují dobré jméno Provozovatele, jeho obchodních partnerů nebo některého z uživatelů tohoto serveru, dále textové i obrazové příspěvky obsahující nabídky komerčního charakteru či jinak zneužívající možnosti propagace. Provozovatel si dále vyhrazuje právo nezobrazovat jména a příjmení uváděných osob, názvy cestovních kanceláří a cestovních agentur. Děkujeme za pochopení.

Provozovatel nenese žádnou odpovědnost za obsah či pravdivost recenzí. Autor recenze garantuje Provozovateli, že má práva ke zveřejnění jakýchkoliv obrázků či fotografií, které k recenzi přidal a zároveň tímto uděluje souhlas Provozovateli k jejich zveřejnění na internetu a využití v reklamních a propagačních materiálech.

Souhlasem s "Podmínkami vložení recenze hotelu" dává autor recenze rovněž souhlas se zařazením svého jména, příjmení a e-mailové adresy do zákaznického systému Provozovatele (čl. X Obchodních podmínek https://www.zajezdy.cz/informace/obchodni-podminky/), pakliže ještě není jeho zákazníkem.

Provozovatel prohlašuje, že chrání osobní údaje svých zákazníků, které v souvislosti se svou činností získá, a zaručuje jejich plnou ochranu v rámci těchto podmínek a platných právních předpisů.

Zájezdy.cz, a.s.

Podrobné hledání