Napsat recenzi

Super dovolená

Recenze hotelu Temple Point Resort **** (Keňa - Severní pobřeží - Watamu)

Hodnocení:
průměrně: 4,2/5
Vloženo:
Pobyt: leden 2020
Přečteno: 54x
Recenze se líbila: 105 čtenářům
Fotografie: 0
Videa: 0
Komentáře: 0

Jedná se o hotel s typickou keňskou střechou, se znaky safari. V hotelu bylo málo turistů, hotel je menšího charakteru s menší pláží. Je v oblasti Watamu, tři km od vesnice Watamu, v nádherné tropické zahradě. V areálu hotelu se pohybuje tlupa opiček, jsou přítulné a nechají se krmit. Neškrábou a nekoušou. Výborné jídlo, obsluha perfektní, vše se dá domluvit. Příjemný a ochotný personál.

Ubytování  průměrně (4,2/5)

Jednoduché a funkční pokoje, posezení na terase, výhledy do zahrady nebo na moře. V koupelně je WC, bidet, umyvadlo a sprchový kout. Denně výměna ručníku, doplňují šampon a sprchový gel, doplňují toal.papír, uklízí se každý den, jednou za tři dny se převlíká postel. Moskytiéra byla ušmudlaná ale nepotrhaná. Funguje klimatizace a ještě je na pokoji stropní vrtule - větrák. Okna špinavá, je to od spousty hmyzu. Jednoduchý nábytek, ušmudlané potahy. Funkční trezor. Ve skříni ramínka na oblečení. Něco mezi třemi až čtyřmi hvězdami za ubytování.

Strava a stravování  průměrně (4,7/5)

Víc jak čtyři hvězdy za stravu, pět je moc. Strava pestrá. Z masa kuřecí, hovězí, jehněčí, kalmary, chobotnice a jednou langusty. Přílohy: brambory ( vařené, opékané, americké, kaše a jednou hranolky), rýže bílá a pak rýže s něčím ( hrách, mrkev, bylinky...), zelené fazolky, čočka, fazole -, placky. Hodně používali kokos na těstíčka nebo kokosové omáčky. Zeleniny moc nebylo, pouze čerstvá nakrájená okurka, rajčata, nastrouhaná mrkev a pak míchané ovocno-zeleninové saláty, také byla červená řepa. Vařili okru, např. kuře s okrou na kari - výborné. Každý oběd a večeři byla polévka, většinou krémové, byly výborné. Hodně ovoce: melouny, mango, pomeranče, banány, papája, ananas, maracuja.

Vybavení, služby a personál hotelu  průměrně (4,5/5)

vše bylo super, animátoři se snažili, hosté ale nechtěli

Pláž a moře  průměrně (4/5)

veliký odliv a na moc dlouho, je potřeba s tím počítat, bílý písek, velmi jemný, ve vodě není pestrý život, za šnorchlování se platí i na hotelové pláži. Lehátka a slunečník je zdarma, obsluha donese, kam člověk chce. Hodně řas na břehu a neuklízí se to.

Okolí hotelu  průměrně (3,8/5)

V okolí jsou další pláže a kousek je vesnice Watamu. Je to čisté ale neudržované. Velké výmoly při jízdě, hodně rozbité cesty

Celkový dojem  průměrně (4,2/5)

Chceme se sem vrátit.

Tento hotel bych doporučil(a) svým nejlepším kamarádům doporučuje 4
z 4 recenzentů

Hotel je vhodný pro:

  • Pro zamilované a manželské páry
  • Pro mládež
  • Pro osoby toužící po klidu a odpočinku
  • Pro všechny věkové kategorie
  • Pro obchodníky

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.

« předchozí recenze hotelu

Komentáře

Napište vlastní recenzi do tohoto hotelu

Umístění hotelu

Severní pobřeží - nejlepší hotely

Obchodní podmínky

Provozovatel serveru www.recenze.cz, Zájezdy.cz, a.s. (dále jen Provozovatel), si vyhrazuje právo odstranit fotografie, obrázky, výrazy, slova či příspěvky, které odporují dobrým mravům (např. obsahují vulgární výrazy, nadávky, rasistické, xenofobní či šovinistické narážky, u fotografií či obrázků pak takové, které jakkoli souvisejí s pornografií), porušují platné zákony ČR, poškozují dobré jméno Provozovatele, jeho obchodních partnerů nebo některého z uživatelů tohoto serveru, dále textové i obrazové příspěvky obsahující nabídky komerčního charakteru či jinak zneužívající možnosti propagace. Provozovatel si dále vyhrazuje právo nezobrazovat jména a příjmení uváděných osob, názvy cestovních kanceláří a cestovních agentur. Děkujeme za pochopení.

Provozovatel nenese žádnou odpovědnost za obsah či pravdivost recenzí. Autor recenze garantuje Provozovateli, že má práva ke zveřejnění jakýchkoliv obrázků či fotografií, které k recenzi přidal a zároveň tímto uděluje souhlas Provozovateli k jejich zveřejnění na internetu a využití v reklamních a propagačních materiálech.

Souhlasem s "Podmínkami vložení recenze hotelu" dává autor recenze rovněž souhlas se zařazením svého jména, příjmení a e-mailové adresy do zákaznického systému Provozovatele (čl. X Obchodních podmínek https://www.zajezdy.cz/informace/obchodni-podminky/), pakliže ještě není jeho zákazníkem.

Provozovatel prohlašuje, že chrání osobní údaje svých zákazníků, které v souvislosti se svou činností získá, a zaručuje jejich plnou ochranu v rámci těchto podmínek a platných právních předpisů.

Zájezdy.cz, a.s.

Podrobné hledání