Napsat recenzi

už nikdy

Recenze hotelu Coral Key Beach Resort **** (Keňa - Severní pobřeží - Malindi)

Hodnocení:
průměrně: 3,6/5
Vloženo:
Pobyt: leden 2015
Přečteno: 241x
Recenze se líbila: 411 čtenářům
Fotografie: 0
Videa: 0
Komentáře: 2

Fotky z hotelu na internetu už jsou hodně staré. Je to klamání hostů.jídlo ucházející. V oceánu se nevykoupete jelikož je to bahňák od řeky. Prý přírodní úkaz někdy, ale pravda je taková že to tam je pořád. Italský důchodci tam mají koupené apartmány a tak se vše točí kolem nich. Výlet na dvoudení safari pro dva stálo 500 euro. Na jakýkoliv problém mají odpověď že jste v africe. Takže nám nešla třeba 4 dny klimatizace a přes den je stejně vypínají, ale jen nám. Italům jde. A to i v noci a to nejde spát. Hrůza. Ventilátor nešel, voda ve sprše jen studená skoro pořád a někdy netekla vůbec. Na pláži Vás někdo pořád otravuje a tak tam raději nechodíte. Já prostě nemohu doporučit.

Chvála snad jen na delegátku Markétu . Na druhou slovensky mluvící Andreu jen to nejhorší. Nafoukaná a arogantní neochotná cokoli řešit a je vidět, že z výletů má provize a tak nutí a pomlouvá ostatní.

Jinak jsme na výlety mimo safari byly s klukama co nabízeli před hotelem a můžu vřele doporučit. Vše ok a za polovinu. Příště bych jel i safari s nima.

Ubytování  průměrně (3,3/5)

Bída. Max 2*

Strava a stravování  průměrně (3,9/5)

Vybavení, služby a personál hotelu  průměrně (3,2/5)

Jsme jim jedno

Pláž a moře  průměrně (2,7/5)

Červený bahňák. Ani jsme tam nevlezli.

Okolí hotelu  průměrně (3,5/5)

Udržovaná zahrada

Celkový dojem  průměrně (3,6/5)

Nedoporučuji

Tento hotel nedoporučuji doporučuje 11
z 18 recenzentů

Hotel je vhodný pro:

  • Pro všechny věkové kategorie

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.

« předchozí recenze hotelu další recenze hotelu »

Komentáře

Romana: Keňa Coral Key - 3. 2. 2015 20:58

Tak nechutně psát o delegátech asi je to Váš styl. Umím si představit, co jste zač. reagovat

Gábina : Re: Keňa Coral Key - 13. 2. 2015 8:33

Není to můj styl,ale musím se zastal paní co psala recenzi.Tento hotel je katastrofa...a vše co psala je pravda včetně "delegátky" Zuzany, u té se trefila přesně.Sebestředná namyšlená. Masajský večer - neskutečně trapné a zážitek možná pro 3 leté dítě, víno drahé a odporné ..přístup personálu další katastrofa... Tento hotel nikdy ani zadarmo ...doporučuji Baracudu a na Safari pana Alexe Bernoa reagovat
Přidat komentář

Napište vlastní recenzi do tohoto hotelu

Umístění hotelu

Severní pobřeží - nejlepší hotely

Obchodní podmínky

Provozovatel serveru www.recenze.cz, Zájezdy.cz, a.s. (dále jen Provozovatel), si vyhrazuje právo odstranit fotografie, obrázky, výrazy, slova či příspěvky, které odporují dobrým mravům (např. obsahují vulgární výrazy, nadávky, rasistické, xenofobní či šovinistické narážky, u fotografií či obrázků pak takové, které jakkoli souvisejí s pornografií), porušují platné zákony ČR, poškozují dobré jméno Provozovatele, jeho obchodních partnerů nebo některého z uživatelů tohoto serveru, dále textové i obrazové příspěvky obsahující nabídky komerčního charakteru či jinak zneužívající možnosti propagace. Provozovatel si dále vyhrazuje právo nezobrazovat jména a příjmení uváděných osob, názvy cestovních kanceláří a cestovních agentur. Děkujeme za pochopení.

Provozovatel nenese žádnou odpovědnost za obsah či pravdivost recenzí. Autor recenze garantuje Provozovateli, že má práva ke zveřejnění jakýchkoliv obrázků či fotografií, které k recenzi přidal a zároveň tímto uděluje souhlas Provozovateli k jejich zveřejnění na internetu a využití v reklamních a propagačních materiálech.

Souhlasem s "Podmínkami vložení recenze hotelu" dává autor recenze rovněž souhlas se zařazením svého jména, příjmení a e-mailové adresy do zákaznického systému Provozovatele (čl. X Obchodních podmínek https://www.zajezdy.cz/informace/obchodni-podminky/), pakliže ještě není jeho zákazníkem.

Provozovatel prohlašuje, že chrání osobní údaje svých zákazníků, které v souvislosti se svou činností získá, a zaručuje jejich plnou ochranu v rámci těchto podmínek a platných právních předpisů.

Zájezdy.cz, a.s.

Podrobné hledání