Napsat recenzi

Hotel pěkný-služby strašné !

Recenze hotelu Coral Key Beach Resort **** (Keňa - Severní pobřeží - Malindi)

Hodnocení:
průměrně: 3,6/5
Vloženo:
Pobyt: leden 2015
Přečteno: 178x
Recenze se líbila: 430 čtenářům
Fotografie: 0
Videa: 0
Komentáře: 0

Kdyby tento hotel nabízel služby v zemi kde není teplo a není safari,zkrachoval by.

Ubytování  průměrně (3,3/5)

Meli jsme štěstí na bezchybně fungující klimatizaci,což se nedá říct o dalších účastnících našeho zájezdu. Úklid pokoje spočíval v ustlání postele,o výměně prostěradel nemůže být řeč.Když jsme nenechali na pokoji spropitné,vždy něco chybělo-vody,ručníky,toaletní papír. Velký problém s vodou,po příjezdu ze safari je fakt strašný ,když se nemůžete umýt protože neteče voda a to ani studená.

Strava a stravování  průměrně (3,9/5)

Jídlo bylo super,výběr byl sice malý,ale všechno parádně dochucený ,maso měkké. Škoda jen ,že v nabídce chyběla zmrzlina- v hotelu s italským vedením a klientelou se to nabízí.

Vybavení, služby a personál hotelu  průměrně (3,2/5)

Wi-fi zdarma fungovalo tak první 2-3 dny, někomu i 5,ale to už byl klikař. Podávání nápojů v rámci all inclusive bylo otřesné,barman měl zřejmě pocit,že jednou skleničkou ať už alka nebo nealka se vás zbavil na celý den a po nalití nápoje prostě z baru odešel.

Neustále jsme vše řešili přes delegátku Markétu,která se opravdu snažila dát věci do pořádku,ale i na ní bylo vidět,že je to boj s větrnými mlýny,odpověď na naše stížnosti byla,že italský menežment nestíhá kontrolovat personál a ten si prakticky dělá co chce.

Pláž a moře  průměrně (2,7/5)

Plážička patřící k hotelu byla čistá,kus veřejné pláže kterou jste museli přejít ,aby jste se dostali k moři byla strašná. Kelímky,plastové lahve,injekční stříkačka... a všude neustále kříčící domorodci.Co plavavalo v moři,když se tohle válelo na pláži nechci ani vědět.

Okolí hotelu  průměrně (3,5/5)

Diskotéka Pat -Pat v Malindi super,cukrárna kousek od hotelu taky-měli tam dokonce tu zmrzku.Doporučuji výlet do Gede,jsou tam srandovní kočkodani.

Celkový dojem  průměrně (3,6/5)

Tomuto hotelu se v budoucnu budu snažit vyhnout.

Tento hotel nedoporučuji doporučuje 11
z 18 recenzentů

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.

« předchozí recenze hotelu další recenze hotelu »

Komentáře

Napište vlastní recenzi do tohoto hotelu

Umístění hotelu

Severní pobřeží - nejlepší hotely

Obchodní podmínky

Provozovatel serveru www.recenze.cz, Zájezdy.cz, a.s. (dále jen Provozovatel), si vyhrazuje právo odstranit fotografie, obrázky, výrazy, slova či příspěvky, které odporují dobrým mravům (např. obsahují vulgární výrazy, nadávky, rasistické, xenofobní či šovinistické narážky, u fotografií či obrázků pak takové, které jakkoli souvisejí s pornografií), porušují platné zákony ČR, poškozují dobré jméno Provozovatele, jeho obchodních partnerů nebo některého z uživatelů tohoto serveru, dále textové i obrazové příspěvky obsahující nabídky komerčního charakteru či jinak zneužívající možnosti propagace. Provozovatel si dále vyhrazuje právo nezobrazovat jména a příjmení uváděných osob, názvy cestovních kanceláří a cestovních agentur. Děkujeme za pochopení.

Provozovatel nenese žádnou odpovědnost za obsah či pravdivost recenzí. Autor recenze garantuje Provozovateli, že má práva ke zveřejnění jakýchkoliv obrázků či fotografií, které k recenzi přidal a zároveň tímto uděluje souhlas Provozovateli k jejich zveřejnění na internetu a využití v reklamních a propagačních materiálech.

Souhlasem s "Podmínkami vložení recenze hotelu" dává autor recenze rovněž souhlas se zařazením svého jména, příjmení a e-mailové adresy do zákaznického systému Provozovatele (čl. X Obchodních podmínek https://www.zajezdy.cz/informace/obchodni-podminky/), pakliže ještě není jeho zákazníkem.

Provozovatel prohlašuje, že chrání osobní údaje svých zákazníků, které v souvislosti se svou činností získá, a zaručuje jejich plnou ochranu v rámci těchto podmínek a platných právních předpisů.

Zájezdy.cz, a.s.

Podrobné hledání