Napsat recenzi

Coral Key Malindi Keňa

Recenze hotelu Coral Key Beach Resort **** (Keňa - Severní pobřeží - Malindi)

Hodnocení:
průměrně: 3,6/5
Vloženo:
Pobyt: únor 2015
Přečteno: 371x
Recenze se líbila: 481 čtenářům
Fotografie: 0
Videa: 0
Komentáře: 0

Tento hotel jsem dostala na doporučení a byla jsem zklamána tím co vše CK nabízí a jak hotel preferuje.

Ubytování  průměrně (3,3/5)

První momenty v hotelu byly super, vše fungovalo jak CK prezentovala. Avšak velmi brzy nám začali vypínat přes den eletrický proud. Po celou dobu pobytu nám netekla teplá voda a nefungovala klimatizace. Delegátky nám vysvětlili , že právě probíhá stávka státních zaměstnanců :))) avšak elektřina vč. teplé vody a klimatizace fungovala italským klientům v areálu hotelu. Delegátky nám nabídli náhradní ubytování v části italské klientely, kde opravdu pak vše fungovalo.

Strava a stravování  průměrně (3,9/5)

Strava není jako např. v Egyptě, ale musím poznamenat, že strav a byla velice chutná a pestrá.

Vybavení, služby a personál hotelu  průměrně (3,2/5)

Nejvíce v hotelu mě nadchla prádelna, kde opravdu vyprali nemožné, slabší stránka byla opět v uklidu pro české klienty. Pokud někdo chce jet na výlety mohu Vám vřele doporučit Čecha, který žije v Malindi a podniká v oblasti výletů. Jeho ceny za výlety jsou levnější než nabízí CK a naprosto bezproblémové. Najdete ceník na no-limit-kenya.cz

Pláž a moře  průměrně (2,7/5)

Přiliv a odliv byl na denním pořádku, v oceánu jsme se koupali asi tak 2x u hotelu, mnoho beach boys. Doporučuji před hotel vzít s ťuk ťuka a za 100 KSH ( cca 30,- ) Vás odveze do Marine Pardku, který je cca 10 minut od hotelu, kde je koupání nádherné, hlídané a bez beach boys. Vstupné do Marine parku se neplatí. Dále mohu doporučit výlet na moře se šnorchlováním. Využili jsme služeb opět Aleše z No Limit Kenya.cz a cena byla o 30 Euro levnější než s CK na osobu.

Okolí hotelu  průměrně (3,5/5)

V blízkosti hotelu asi tak 50 m je cukrárna, kde můžete ochutnat zmrzlinu či si dát nějaký drinky. Cena za zmrzlinu je 100 KSH ( 30,- Kč ), káva 200,- KSH ( 60,-), do města se dostanete ťuk ťukem za 100 KSH (30,- Kč ). Ve městě mohu doporučit obchodní dům Nakumat, kde seženete uplně vše a na suvenýry obchod MULA, kde nakoupíte od 100,- KSH ( 30 ,- Kč ).

Celkový dojem  průměrně (3,6/5)

Do Keňi i do Malindi bych se určitě chtěla vrátit, jen asi do jiného hotelu a to z důvodu, že jsem si v tomto hotelu připadala jako póvl, protože nám tam vše vypínali a italské klientele vše fungovalo.

Tento hotel nedoporučuji doporučuje 11
z 18 recenzentů

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.

« předchozí recenze hotelu další recenze hotelu »

Komentáře

Napište vlastní recenzi do tohoto hotelu

Umístění hotelu

Severní pobřeží - nejlepší hotely

Obchodní podmínky

Provozovatel serveru www.recenze.cz, Zájezdy.cz, a.s. (dále jen Provozovatel), si vyhrazuje právo odstranit fotografie, obrázky, výrazy, slova či příspěvky, které odporují dobrým mravům (např. obsahují vulgární výrazy, nadávky, rasistické, xenofobní či šovinistické narážky, u fotografií či obrázků pak takové, které jakkoli souvisejí s pornografií), porušují platné zákony ČR, poškozují dobré jméno Provozovatele, jeho obchodních partnerů nebo některého z uživatelů tohoto serveru, dále textové i obrazové příspěvky obsahující nabídky komerčního charakteru či jinak zneužívající možnosti propagace. Provozovatel si dále vyhrazuje právo nezobrazovat jména a příjmení uváděných osob, názvy cestovních kanceláří a cestovních agentur. Děkujeme za pochopení.

Provozovatel nenese žádnou odpovědnost za obsah či pravdivost recenzí. Autor recenze garantuje Provozovateli, že má práva ke zveřejnění jakýchkoliv obrázků či fotografií, které k recenzi přidal a zároveň tímto uděluje souhlas Provozovateli k jejich zveřejnění na internetu a využití v reklamních a propagačních materiálech.

Souhlasem s "Podmínkami vložení recenze hotelu" dává autor recenze rovněž souhlas se zařazením svého jména, příjmení a e-mailové adresy do zákaznického systému Provozovatele (čl. X Obchodních podmínek https://www.zajezdy.cz/informace/obchodni-podminky/), pakliže ještě není jeho zákazníkem.

Provozovatel prohlašuje, že chrání osobní údaje svých zákazníků, které v souvislosti se svou činností získá, a zaručuje jejich plnou ochranu v rámci těchto podmínek a platných právních předpisů.

Zájezdy.cz, a.s.

Podrobné hledání