Napsat recenzi

krásná dovolená

Recenze hotelu Coral Key Beach Resort **** (Keňa - Severní pobřeží - Malindi)

Hodnocení:
průměrně: 3,6/5
Vloženo:
Pobyt: únor 2013
Přečteno: 510x
Recenze se líbila: 526 čtenářům
Fotografie: 0
Videa: 0
Komentáře: 0

Hotel Coral Key zcela vyhovoval všem potřebám. Cena hotelu odpovídala veškerému vybavení.

Ubytování  průměrně (3,3/5)

Vše v apsolutním pořádku. Čisto, uklizeno, klimatizace fungovala. Každý den čisté ručníky.

Strava a stravování  průměrně (3,9/5)

Stravování formou bufetu. Vše chutné, čerstvé. Trošku skromnější výběr, ale na Afriku dostatečný. Polévka, 2 druhy masa /ryby, kuře nebo hovězí/, ovoce a zákusky ke kávě.

Vybavení, služby a personál hotelu  průměrně (3,2/5)

Usměvaví personál, nedalo se nic vytknout. U pláže vždy ochotně připravili lehátka i s podložkou.Ostraha se starala o to, aby nás na hotelu příliš neobtěžovali místní prodejci.

Pláž a moře  průměrně (2,7/5)

Zajímavý zážitek, když moře ustoupí o 500metrů. Procházky po obnaženém mořském dně byly zajímavé, jen malinko obtěžují domorodci, kteří se na vás nalepí jako doprovod a potom za to chtějí peníze,/ každý den /. Při odlivu zůstávali trávy na břehu, ale pravidelně je uklízeli, takže to bylo také v pořádku. Nikde okolo hotelu nebyl žádný nepořádek. A pokud bylo někdy moře zakalené, za to opravdu člověk nemúže.

Okolí hotelu  průměrně (3,5/5)

Do městečka Malindy se dá dojít pěšky, nebo za pár minut Tuk tukem. S nepořádkem, který je dál od hotelu se buhožel každý musí vyrovnat po svém. Jestli to někomu tolik vadí, tak ať zůstane na hotelu. Je to jejich země a také jejich problém.

Celkový dojem  průměrně (3,6/5)

Krásná země a nezapomenutelná dovolená. Mohu všem vřele doporučit.

Tento hotel bych doporučil(a) svým nejlepším kamarádům doporučuje 11
z 18 recenzentů

Hotel je vhodný pro:

  • Pro rodiny s dětmi
  • Pro zamilované a manželské páry
  • Pro starší a méně pohyblivé osoby
  • Pro osoby toužící po klidu a odpočinku
  • Pro všechny věkové kategorie

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.

« předchozí recenze hotelu další recenze hotelu »

Komentáře

Napište vlastní recenzi do tohoto hotelu

Umístění hotelu

Severní pobřeží - nejlepší hotely

Obchodní podmínky

Provozovatel serveru www.recenze.cz, Zájezdy.cz, a.s. (dále jen Provozovatel), si vyhrazuje právo odstranit fotografie, obrázky, výrazy, slova či příspěvky, které odporují dobrým mravům (např. obsahují vulgární výrazy, nadávky, rasistické, xenofobní či šovinistické narážky, u fotografií či obrázků pak takové, které jakkoli souvisejí s pornografií), porušují platné zákony ČR, poškozují dobré jméno Provozovatele, jeho obchodních partnerů nebo některého z uživatelů tohoto serveru, dále textové i obrazové příspěvky obsahující nabídky komerčního charakteru či jinak zneužívající možnosti propagace. Provozovatel si dále vyhrazuje právo nezobrazovat jména a příjmení uváděných osob, názvy cestovních kanceláří a cestovních agentur. Děkujeme za pochopení.

Provozovatel nenese žádnou odpovědnost za obsah či pravdivost recenzí. Autor recenze garantuje Provozovateli, že má práva ke zveřejnění jakýchkoliv obrázků či fotografií, které k recenzi přidal a zároveň tímto uděluje souhlas Provozovateli k jejich zveřejnění na internetu a využití v reklamních a propagačních materiálech.

Souhlasem s "Podmínkami vložení recenze hotelu" dává autor recenze rovněž souhlas se zařazením svého jména, příjmení a e-mailové adresy do zákaznického systému Provozovatele (čl. X Obchodních podmínek https://www.zajezdy.cz/informace/obchodni-podminky/), pakliže ještě není jeho zákazníkem.

Provozovatel prohlašuje, že chrání osobní údaje svých zákazníků, které v souvislosti se svou činností získá, a zaručuje jejich plnou ochranu v rámci těchto podmínek a platných právních předpisů.

Zájezdy.cz, a.s.

Podrobné hledání