Napsat recenzi

hotel ANO, ale ne sCK E***

Recenze hotelu Coral Key Beach Resort **** (Keňa - Severní pobřeží - Malindi)

Hodnocení:
průměrně: 3,6/5
Vloženo:
Pobyt: březen 2014
Přečteno: 363x
Recenze se líbila: 557 čtenářům
Fotografie: 0
Videa: 0
Komentáře: 1

hotel vřele doporučuji, ale NE s CK E***!!! Nečekejte, že když se naskytne nějaký problém, že ho s Váma někdo s CK bude řešit, jen se odkážou na všeobecné podmínky, které hraničí dobrými mravy. Podvedených je spousta...

Ubytování  průměrně (3,3/5)

ubytování je rozdělené na několik resortů, když si připlatítě, tak budete jako v ráji. Ale na pokoji stejně netrávíte moc času, takže i skromnější pokoje byli celkem fajn :)

Strava a stravování  průměrně (3,9/5)

je tam velmi častá italská klientela, proto i jídlo je tomu hodně přizpůsobené, jen málo ochucené...takový zlatý střed....

Vybavení, služby a personál hotelu  průměrně (3,2/5)

celý resort se mi velmi líbil, služby a personál uspokojivý...

Pláž a moře  průměrně (2,7/5)

hotelová pláž, je udržovaná, ale k moři musíte přes veřejnou pláž a ta je na tom trochu hůře, jelikož jsou tam časté odlivy a přílivy, je pláž znečištěná a moře také...

Celkový dojem  průměrně (3,6/5)

spkojenost co se týče hotelu, na odpočinek a pohodu...

Tento hotel bych doporučil(a) svým nejlepším kamarádům doporučuje 11
z 18 recenzentů

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.

« předchozí recenze hotelu další recenze hotelu »

Komentáře

Aleš Beranovský: I my ho máme - 16. 8. 2014 17:38

Dobrý den, kdo by chtěl letět příště bez problémů, může s námi... Vyřešíme vše a hned na místě,, bydlíme zde a neschováváme se za všeob. podmínky v ČR. naše jméno je náš kredit a to i služby.. reagovat
Přidat komentář

Napište vlastní recenzi do tohoto hotelu

Umístění hotelu

Severní pobřeží - nejlepší hotely

Obchodní podmínky

Provozovatel serveru www.recenze.cz, Zájezdy.cz, a.s. (dále jen Provozovatel), si vyhrazuje právo odstranit fotografie, obrázky, výrazy, slova či příspěvky, které odporují dobrým mravům (např. obsahují vulgární výrazy, nadávky, rasistické, xenofobní či šovinistické narážky, u fotografií či obrázků pak takové, které jakkoli souvisejí s pornografií), porušují platné zákony ČR, poškozují dobré jméno Provozovatele, jeho obchodních partnerů nebo některého z uživatelů tohoto serveru, dále textové i obrazové příspěvky obsahující nabídky komerčního charakteru či jinak zneužívající možnosti propagace. Provozovatel si dále vyhrazuje právo nezobrazovat jména a příjmení uváděných osob, názvy cestovních kanceláří a cestovních agentur. Děkujeme za pochopení.

Provozovatel nenese žádnou odpovědnost za obsah či pravdivost recenzí. Autor recenze garantuje Provozovateli, že má práva ke zveřejnění jakýchkoliv obrázků či fotografií, které k recenzi přidal a zároveň tímto uděluje souhlas Provozovateli k jejich zveřejnění na internetu a využití v reklamních a propagačních materiálech.

Souhlasem s "Podmínkami vložení recenze hotelu" dává autor recenze rovněž souhlas se zařazením svého jména, příjmení a e-mailové adresy do zákaznického systému Provozovatele (čl. X Obchodních podmínek https://www.zajezdy.cz/informace/obchodni-podminky/), pakliže ještě není jeho zákazníkem.

Provozovatel prohlašuje, že chrání osobní údaje svých zákazníků, které v souvislosti se svou činností získá, a zaručuje jejich plnou ochranu v rámci těchto podmínek a platných právních předpisů.

Zájezdy.cz, a.s.

Podrobné hledání