Napsat recenzi

CORAL KEY ****, Malindi

Recenze hotelu Coral Key Beach Resort **** (Keňa - Severní pobřeží - Malindi)

Hodnocení:
průměrně: 3,6/5
Vloženo:
Pobyt: duben 2012
Přečteno: 1 643x
Recenze se líbila: 703 čtenářům
Fotografie: 12
Videa: 0
Komentáře: 0

Hotel jsem navštívila na konci sezony, takže byl poloprázdný.

Ubytování  průměrně (3,3/5)

V tomto hotelu jsem měla možnost bydlet ve 2 druzích ubytování, jednou v patrové vilce, kde jsme bydleli v horním patře a pokoj byl dost stísněný a tmavý a poté v domku se slaměnou střechou, který byl vetší - bylo zde jedno lůžko a dále v druhé místnosti manželská postel. Pokoje nebyli odděleé dveřmi. Terasa s výhledem na bazén.

Pokoje měli klimatizaci i stroopní ventilátor.

Strava a stravování  průměrně (3,9/5)

Strava slušná, nicméně all inclusive velmi slabý, spíše bych tomu říkala plná penze vč nápojů.

all inclusive se využívá v baru Merlin- je jednoduchý-pití se zde natáří do kelímků a vodu si klienti natáčí sami z barelu.

restaurace ala carte pizzeria za poplatek

Vybavení, služby a personál hotelu  průměrně (3,2/5)

4 bazény, 3 dětské.

Wifi zde byla v okolí recepce a restaurace zdarma.

Zažila jsem zde i animační večerní program- tradiční keňské tance.

Tenisove kurty jsou zde za poplatek-náčiní. Posilovna( velmi jednoducha) zdarma.

Trezor 2 eura na den. Půjčení fenu nebo adaptéru zdarma.

Pláž a moře  průměrně (2,7/5)

Moře nic moc, ale kvůli tomu jsme nejeli do Keni. Časté přílivy a odlivy nebyli vyjímkou, řasy u břehu také. Jakmile vkročíte na pláž obklopí Vás místní prodejci a lákají dé svého obchodu..Mmnozi mají větší výdž než v Egyptě..I když se s nimi nebavíte, jdou stále vedle Vás a snaží se komunikovat..Plážový bar v rámci all inclusive otevíral v 10:00.

Okolí hotelu  průměrně (3,5/5)

Zhruba za 1 EUR/OW jsme se dostali tuk-tukem na trh do Malindi, kde byli nejlepvnejsi ceny vubec v Keni co jsme videli..

Celkový dojem  průměrně (3,6/5)

Hotel působil přátelským dojmem a byla jsem zde spokojená.

Tento hotel bych doporučil(a) svým nejlepším kamarádům doporučuje 11
z 18 recenzentů

Hotel je vhodný pro:

  • Pro zamilované a manželské páry
  • Pro mládež
  • Pro osoby toužící po klidu a odpočinku
  • Pro všechny věkové kategorie
  • Pro obchodníky

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.

další recenze hotelu »

Komentáře

Napište vlastní recenzi do tohoto hotelu

Umístění hotelu

Severní pobřeží - nejlepší hotely

Obchodní podmínky

Provozovatel serveru www.recenze.cz, Zájezdy.cz, a.s. (dále jen Provozovatel), si vyhrazuje právo odstranit fotografie, obrázky, výrazy, slova či příspěvky, které odporují dobrým mravům (např. obsahují vulgární výrazy, nadávky, rasistické, xenofobní či šovinistické narážky, u fotografií či obrázků pak takové, které jakkoli souvisejí s pornografií), porušují platné zákony ČR, poškozují dobré jméno Provozovatele, jeho obchodních partnerů nebo některého z uživatelů tohoto serveru, dále textové i obrazové příspěvky obsahující nabídky komerčního charakteru či jinak zneužívající možnosti propagace. Provozovatel si dále vyhrazuje právo nezobrazovat jména a příjmení uváděných osob, názvy cestovních kanceláří a cestovních agentur. Děkujeme za pochopení.

Provozovatel nenese žádnou odpovědnost za obsah či pravdivost recenzí. Autor recenze garantuje Provozovateli, že má práva ke zveřejnění jakýchkoliv obrázků či fotografií, které k recenzi přidal a zároveň tímto uděluje souhlas Provozovateli k jejich zveřejnění na internetu a využití v reklamních a propagačních materiálech.

Souhlasem s "Podmínkami vložení recenze hotelu" dává autor recenze rovněž souhlas se zařazením svého jména, příjmení a e-mailové adresy do zákaznického systému Provozovatele (čl. X Obchodních podmínek https://www.zajezdy.cz/informace/obchodni-podminky/), pakliže ještě není jeho zákazníkem.

Provozovatel prohlašuje, že chrání osobní údaje svých zákazníků, které v souvislosti se svou činností získá, a zaručuje jejich plnou ochranu v rámci těchto podmínek a platných právních předpisů.

Zájezdy.cz, a.s.

Podrobné hledání