Napsat recenzi

Už nikdy

Recenze hotelu Hotel Filip (Česko - Jihočeský kraj - Lipno nad Vltavou)

Hodnocení:
průměrně: 1,8/5
Vloženo:
Pobyt: duben 2019
Přečteno: 123x
Recenze se líbila: 66 čtenářům
Fotografie: 0
Videa: 0
Komentáře: 0

Nechápu, jak toto zarizeni muze jeste fungovat. Ted se divam na Booking a ono to má tri hvezdicky??? To si nekdo musi delat srandu.

Ubytování  průměrně (1,7/5)

Poprve se mi stalo, ze me dojem z ubytovani prinutil napsat podrobnejsi recenzi. Ale na tohle proste hodnoceni jen hvezdickami nestaci. Pokoje malicke a velmi, velmi škarede. Spatne postele, spatne zarizeni. V koupelne nejsou ani sklenicky na cisteni zubu.

Strava a stravování  průměrně (2/5)

Maly vyber, malo jidla, malo nadobi, kazdy kus nadobi jiny, krome hrnku - ty jsou stejne - z nejake propagacni akce. STRASLIVÉ!!!

Vybavení, služby a personál hotelu  průměrně (2/5)

Vybaveni - nic. Personal - jsou to majitele osobne. A jsou milí. Jen by nemeli podnikat v tomhle oboru. Milí Filipovi, bydlete v tom dome, ale nenazyvejte svoje bydleni hotelem.

Okolí hotelu  průměrně (3,2/5)

Celkový dojem  průměrně (1,8/5)

Nejezdete sem

Tento hotel nedoporučuji doporučuje 2
z 16 recenzentů

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.

« předchozí recenze hotelu další recenze hotelu »

Komentáře

Napište vlastní recenzi do tohoto hotelu

Jihočeský kraj - nejlepší hotely

Top nabídky dovolené

Obchodní podmínky

Provozovatel serveru www.recenze.cz, Zájezdy.cz, a.s. (dále jen Provozovatel), si vyhrazuje právo odstranit fotografie, obrázky, výrazy, slova či příspěvky, které odporují dobrým mravům (např. obsahují vulgární výrazy, nadávky, rasistické, xenofobní či šovinistické narážky, u fotografií či obrázků pak takové, které jakkoli souvisejí s pornografií), porušují platné zákony ČR, poškozují dobré jméno Provozovatele, jeho obchodních partnerů nebo některého z uživatelů tohoto serveru, dále textové i obrazové příspěvky obsahující nabídky komerčního charakteru či jinak zneužívající možnosti propagace. Provozovatel si dále vyhrazuje právo nezobrazovat jména a příjmení uváděných osob, názvy cestovních kanceláří a cestovních agentur. Děkujeme za pochopení.

Provozovatel nenese žádnou odpovědnost za obsah či pravdivost recenzí. Autor recenze garantuje Provozovateli, že má práva ke zveřejnění jakýchkoliv obrázků či fotografií, které k recenzi přidal a zároveň tímto uděluje souhlas Provozovateli k jejich zveřejnění na internetu a využití v reklamních a propagačních materiálech.

Souhlasem s "Podmínkami vložení recenze hotelu" dává autor recenze rovněž souhlas se zařazením svého jména, příjmení a e-mailové adresy do zákaznického systému Provozovatele (čl. X Obchodních podmínek https://www.zajezdy.cz/informace/obchodni-podminky/), pakliže ještě není jeho zákazníkem.

Provozovatel prohlašuje, že chrání osobní údaje svých zákazníků, které v souvislosti se svou činností získá, a zaručuje jejich plnou ochranu v rámci těchto podmínek a platných právních předpisů.

Zájezdy.cz, a.s.

Podrobné hledání