Napsat recenzi

Strašné

Recenze hotelu Hotel Filip (Česko - Jihočeský kraj - Lipno nad Vltavou)

Hodnocení:
průměrně: 1,8/5
Vloženo:
Pobyt: leden 2020
Přečteno: 112x
Recenze se líbila: 96 čtenářům
Fotografie: 0
Videa: 0
Komentáře: 0

Nejhorší hotel vůbec hygiena personálu nic neříká všude špína prostě hnus

Ubytování  průměrně (1,7/5)

Hruza

Strava a stravování  průměrně (2/5)

V kuchyni je špína a kuchařka nadává jídlo rukama a když jsem si stěžoval tak mi řekla abych se neotravil.

Vybavení, služby a personál hotelu  průměrně (2/5)

Rozbité vybavení a jedna kamarádka mi řekla že ji něco pokousalo asi štenice což bylo psáno v dalších recenzích.

Okolí hotelu  průměrně (3,2/5)

Připadám si jako kdyby jsem byl někde v Rusku a kolem mě bylo jen pusto.

Celkový dojem  průměrně (1,8/5)

Hrůza

Tento hotel nedoporučuji doporučuje 2
z 16 recenzentů

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.

« předchozí recenze hotelu další recenze hotelu »

Komentáře

Napište vlastní recenzi do tohoto hotelu

Obchodní podmínky

Provozovatel serveru www.recenze.cz, Zájezdy.cz, a.s. (dále jen Provozovatel), si vyhrazuje právo odstranit fotografie, obrázky, výrazy, slova či příspěvky, které odporují dobrým mravům (např. obsahují vulgární výrazy, nadávky, rasistické, xenofobní či šovinistické narážky, u fotografií či obrázků pak takové, které jakkoli souvisejí s pornografií), porušují platné zákony ČR, poškozují dobré jméno Provozovatele, jeho obchodních partnerů nebo některého z uživatelů tohoto serveru, dále textové i obrazové příspěvky obsahující nabídky komerčního charakteru či jinak zneužívající možnosti propagace. Provozovatel si dále vyhrazuje právo nezobrazovat jména a příjmení uváděných osob, názvy cestovních kanceláří a cestovních agentur. Děkujeme za pochopení.

Provozovatel nenese žádnou odpovědnost za obsah či pravdivost recenzí. Autor recenze garantuje Provozovateli, že má práva ke zveřejnění jakýchkoliv obrázků či fotografií, které k recenzi přidal a zároveň tímto uděluje souhlas Provozovateli k jejich zveřejnění na internetu a využití v reklamních a propagačních materiálech.

Souhlasem s "Podmínkami vložení recenze hotelu" dává autor recenze rovněž souhlas se zařazením svého jména, příjmení a e-mailové adresy do zákaznického systému Provozovatele (čl. X Obchodních podmínek https://www.zajezdy.cz/informace/obchodni-podminky/), pakliže ještě není jeho zákazníkem.

Provozovatel prohlašuje, že chrání osobní údaje svých zákazníků, které v souvislosti se svou činností získá, a zaručuje jejich plnou ochranu v rámci těchto podmínek a platných právních předpisů.

Zájezdy.cz, a.s.

Podrobné hledání