Napsat recenzi

Hrozný, příšerný

Recenze hotelu Hotel Filip (Česko - Jihočeský kraj - Lipno nad Vltavou)

Hodnocení:
průměrně: 1,8/5
Vloženo:
Pobyt: červen 2019
Přečteno: 109x
Recenze se líbila: 50 čtenářům
Fotografie: 0
Videa: 0
Komentáře: 0

Po prvním vstupu do "HOTELU" se mi udělalo špatně. Smrad z cigaret, zvířata pobíhala po jídelně, nepořádek v jídelně, neposekaná tráva před "hotelem", staré zařízení - neudržované.

Když jsme viděli majitele s manželkou, tak jsme se ani neubytovali. Jejich vzezření se velice podobalo "hotelu".

Toto jsem v životě neviděla a nechápu, jak se zde může někdo ubytovat. A to si říkají Hotel se 3*.

Ihned bych to zavřela. Měla by k nim přijet hygiena a "hotel" jim zavřít.

Ubytování  průměrně (1,7/5)

Radši jsme odjeli.

Strava a stravování  průměrně (2/5)

nejedli jsme

Vybavení, služby a personál hotelu  průměrně (2/5)

neubytovali jsme se

Okolí hotelu  průměrně (3,2/5)

nepořádek, neposekaná tráva, starý neudržovaný venkovní nábytek.

Celkový dojem  průměrně (1,8/5)

Snad ještě horší než katastrofa.

Tento hotel nedoporučuji doporučuje 2
z 16 recenzentů

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.

« předchozí recenze hotelu další recenze hotelu »

Komentáře

Napište vlastní recenzi do tohoto hotelu

Jihočeský kraj - nejlepší hotely

Top nabídky dovolené

Obchodní podmínky

Provozovatel serveru www.recenze.cz, Zájezdy.cz, a.s. (dále jen Provozovatel), si vyhrazuje právo odstranit fotografie, obrázky, výrazy, slova či příspěvky, které odporují dobrým mravům (např. obsahují vulgární výrazy, nadávky, rasistické, xenofobní či šovinistické narážky, u fotografií či obrázků pak takové, které jakkoli souvisejí s pornografií), porušují platné zákony ČR, poškozují dobré jméno Provozovatele, jeho obchodních partnerů nebo některého z uživatelů tohoto serveru, dále textové i obrazové příspěvky obsahující nabídky komerčního charakteru či jinak zneužívající možnosti propagace. Provozovatel si dále vyhrazuje právo nezobrazovat jména a příjmení uváděných osob, názvy cestovních kanceláří a cestovních agentur. Děkujeme za pochopení.

Provozovatel nenese žádnou odpovědnost za obsah či pravdivost recenzí. Autor recenze garantuje Provozovateli, že má práva ke zveřejnění jakýchkoliv obrázků či fotografií, které k recenzi přidal a zároveň tímto uděluje souhlas Provozovateli k jejich zveřejnění na internetu a využití v reklamních a propagačních materiálech.

Souhlasem s "Podmínkami vložení recenze hotelu" dává autor recenze rovněž souhlas se zařazením svého jména, příjmení a e-mailové adresy do zákaznického systému Provozovatele (čl. X Obchodních podmínek https://www.zajezdy.cz/informace/obchodni-podminky/), pakliže ještě není jeho zákazníkem.

Provozovatel prohlašuje, že chrání osobní údaje svých zákazníků, které v souvislosti se svou činností získá, a zaručuje jejich plnou ochranu v rámci těchto podmínek a platných právních předpisů.

Zájezdy.cz, a.s.

Podrobné hledání